Rejestracja do portalu EUD

Zapraszamy uczestników zajęć Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, ich rodziców oraz wszystkich sympatyków inicjatywy do założenia konta portalowego w serwisie internetowym www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Logowanie na naszej stronie umożliwia aktywny udział w konkursach towarzyszących wybranym edycjom EUD we wszystkich ośrodkach. Zarejestrowany użytkownik serwisu może głosować na prace konkursowe uczestników rywalizacji, komentować ww. prace oraz widzieć dane profilowe innych użytkowników portalu.

Przypominamy, że założenie konta portalowego jest dobrowolne i nie jest konieczne do udziału w wykładach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. W każdej chwili można zrezygnować z jego posiadania EUD wybierając opcję „Usuń konto” w ustawieniach konta.

Uwaga. Prosimy rodziców/opiekunów prawnych uczniów o towarzyszenie studentom EUD w zakładaniu konta portalowego oraz pomoc w poprawnym dokonaniu rejestracji - w szczególności o pomoc w zrozumieniu paragrafów widocznych pod formularzem rejestracji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych osoby niepełnoletniej.

Uprzejmie prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracyjnego (podanie pełnego imienia i nazwiska). Informujemy, że konta posiadające niekompletne dane, będą usuwane.

Imię (pierwsze):
Nazwisko:
Status użytkownika:
Powtórz hasło

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych w tym miejscu danych osobowych będzie Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (FPAKE), z siedzibą przy al. Niepodległości 162 w Warszawie. Dane te będą przetwarzane zgodnie z „Polityką prywatności FPAKE”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z tym dokumentem oraz akceptuję jego ustalenia.
Oświadczam, że znam i akceptuję netykietę, czyli zbiór zasad obowiązujących użytkowników portalu www.uniwersytet-dzieciecy.pl i będę stosował się do jej ustaleń.
Informujemy, że administratorem danych w rozumieniu ww. ustawy jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (adres: al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa). Informujemy ponadto, że dane zbierane są i przetwarzane wyłącznie dla celów organizacji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich uniemożliwia udział w EUD.