Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XVII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. 

  1. Zuzanna Adamczyk
  2. Wiktor Adamiec
  3. Weronika Anisimowicz
  4. Eliza Annovi
  5. Weronika Antkiewicz
  6. Anna Barwicka
  7. Maksymilian Bednarek
  8. Julia Bera
  9. Urszula Białous
  10. Karolina Biedrzycka
  11. Zuzanna Bona
  12. Antek Bujnowski
  13. Julia Cesarek
  14. Jakub Chełstowski
  15. Patryk Chojnacki
  16. Kacper Chudzik
  17. Stanisław Ciszak
  18. Jan Czajnik
  19. Patrycja Czarnocka
  20. Eryk Czyżewski
  21. Franciszek ĆWIK
  22. Jakub Dąbrowski
  23. Dominik Demczuk
  24. Monika DĘBKOWSKA
  25. Nestor Dubecki
  26. Zuzanna Dziewicka
  27. Jan Fatek
  28. Mateusz Figiel
  29. Maria Fijał
  30. Szymon Florek
  31. Aleksandra GAD
  32. Gabriela Garstecka
  33. Marcel Gąsiorowski
  34. Tomasz Gładki
  35. Łukasz Górski
  36. Przemysław Gromuł
  37. Tymon Gronkiewicz
  38. Julia Haponik
  39. Kinga Hryckowian
  40. Oliwier Ira
  41. Filip Iwanowski
  42. Michał Jasiński
  43. Jakub Jurczak
  44. Krzysztof Kampka
  45. Julia Kasiuk
  46. Zofia Katner
  47. Teodor Kaźmierczak
  48. Mateusz Kempka
  49. Milena Kępka
  50. Jan Klepczarek
  51. Oliwia Klimkiewicz
  52. Artur Kociszewski
  53. Mateusz Kopiel
  54. Filip Kopyt
  55. Mikołaj Kostrzębski
  56. Klaudia Kot
  57. Antoni Kozioł
  58. Jakub Kozłowski
  59. Jan Kozłowski
  60. Dalia Krajewska
  61. Jacek Kręcicki
  62. Olga Kruk
  63. Mateusz Krzyśpiak
  64. Alicja Kubak
  65. Jakub Kukliński
  66. Zofia Kurcewicz
  67. Kalina Lech
  68. Amadeusz Lenart
  69. Weronika Lomott
  70. Tudor Luft
  71. Urszula Łabasiewicz
  72. Jan Adam Łomżyński
  73. Aleksandra Łuszczak
  74. Piotr Mackiewicz
  75. Jakub Malczewski
  76. Filip Małocha
  77. Jacek Markowicz
  78. Stanisław Marzoch
  79. Paulina Matela
  80. Zuzanna Materkowska
  81. Mateusz Mazurczak
  82. Amelia Miroszczuk
  83. Paulina Możdżonek
  84. Aleksandra Nawrocka
  85. Weronika Niemiec
  86. Maja Olbrychowska
  87. Jakub Igor Onopiuk
  88. Olaf Orełko
  89. Michał Orzechowski
  90. Kamila Pakuła
  91. Maciej Pastuszka
  92. Mateusz Pawlik
  93. Kinga Pazik
  94. Jakub Pękala
  95. Aleksandra Piejko
  96. Tymon Pikuła
  97. Filip Powaga
  98. Aleksandra Rakoczy
  99. Michał Rempalski
  100. Klara Robak
  101. Alicja Rostkowska
  102. Aleksander Rostkowski
  103. Maksymilian Rostkowski
  104. Michalina Różycka
  105. Michał Ruszkowski
  106. Szymon Rydzewski
  107. Julian Sadowski
  108. Agnieszka Sałajczyk
  109. Mateusz Sapierzyński
  110. Gabriela Sawczyn
  111. Milosz Sawicki
  112. Kaja Scicińska
  113. Agata Sicińska
  114. Maja Siek
  115. Daniel Sitkiewicz
  116. Piotr Skalski
  117. Marta Skrzeczyńska
  118. Bartosz Skwarek
  119. Karol Słupecki
  120. Kamil Smykiewicz
  121. Natalai Sokulska
  122. Mateusz Sosnowski
  123. Joanna Spychalska
  124. Hubert Stempel
  125. Igor Szafarowski
  126. Barbara Szajewska
  127. Anna Szczęsna
  128. Maciej Szczęsny
  129. Mateusz Szczęsny
  130. Kacper Szewczak
  131. Stanisław Szewczyk
  132. Antoni Szkup
  133. Marcel Taraszkiewicz
  134. Aleksandra Tracichleb
  135. Piotr Tylicki
  136. Jan Waląg
  137. Wojciech Walczak
  138. Mateusz Wasilewski
  139. Gustaw Wasiljew
  140. Helena Wilkowicz
  141. Franciszek Witalis
  142. Magdalena Włoczewska
  143. Aleksandra Wolska
  144. Paulina Woźniak
  145. Łukasz Wróbel
  146. Wojciech Zajęcki
  147. Aleksandra Zdrojek
  148. Jakub Ziółkowski
  149. Jakub Zwoliński
  150. Hanna Żentkowska

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń, indeksy EUD przyznane zostały metodą losowania. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka