Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

  1. Filip Adamczyk
  2. Anna Banowska
  3. Piotr Barański
  4. Michał Barczewski
  5. Bruno Bartczak
  6. Zofia Bartczak
  7. Jakub Bieńkowski
  8. Veronika Błaszczyk
  9. Filip Borek
  10. Jakub Bułanow
  11. Nataniel Czapelski
  12. Kamil Czub
  13. Szczepan Damasiewicz
  14. Aleksander Dembiński
  15. Liliana Dembska
  16. Jakub Derc
  17. Antonina Derda
  18. Karolina Drewniak
  19. Artur Dudek
  20. Dominik Dykcik
  21. Julia Dykczak
  22. Anna Flejszman
  23. Paweł Flejszman
  24. Zosia Gałązka
  25. Wiktoria Gałecka
  26. Antonina Gardzielewska
  27. Weronika Glanc
  28. Marta Gorzeń
  29. Bartosz Górski
  30. Bartosz Górski
  31. Krzysztof Grobelny
  32. Julia Grzechowiak
  33. Jan Handke
  34. Jan Herda
  35. Jakub Hołosyniuk
  36. Maciej Jarosz
  37. Antoni Jaruchowski
  38. Filip Jędrzejczak
  39. Maja Joachimiak
  40. Mikołaj Kaczmarek
  41. Barbara Kamińska
  42. Szymon Kaźmierczak
  43. Adam Klechamer
  44. Marika Kledzińska
  45. Inga Kołodziej
  46. Emilia Korzec
  47. Szymon Kossowski
  48. Zuzanna Kowalska
  49. Korneliusz Kowalski
  50. Krzysztof Karol Krawiecki
  51. Krzysztof Król
  52. Filip Królikowski
  53. Piotr Kruszyński
  54. Marta Kryś
  55. Alicja Kuczak
  56. Martyna Kusztelak
  57. Patryk Lesiński
  58. Julia Łusiewicz
  59. Mateusz Łyskawa
  60. Michał Machoj
  61. Mateusz Maciejewski
  62. Julianna Macioszek
  63. Kacper Marcinkowski
  64. Marcel Marek
  65. Jakub Piotr Maryniak
  66. Jan Matuszczak
  67. Magdalena Matyla
  68. Stanisław Mazurkiewicz
  69. Maciej Michalak
  70. Filip Mikołajczak
  71. Wiktor Milewski
  72. Karol Musieliński
  73. Adrianna Musielska-Ratajczak
  74. Natasza Muszyńska
  75. Jakub Muszyński
  76. Gabriela Najdek
  77. Maksymilian Nietupski
  78. Jakub Nowaczyk
  79. Antoni Nowak
  80. Maria Nowak
  81. Paweł Nowak
  82. Oliwia Pacha
  83. Martyna Panfil
  84. Małgorzata Pankowska
  85. Aleksander Parus
  86. Jakub Patyk
  87. Jakub Pawlaczyk
  88. Natalia Pawlaczyk
  89. Franciszek Piechocki
  90. Adam Przybylak
  91. Franciszek Purgat
  92. Julia Rączka
  93. Maja Ristau
  94. Patrycja Rogulska
  95. Inga Roszak-Thielmann
  96. Nikodem Roth
  97. Julia Rudnicka
  98. Olga Rykowska
  99. Mateusz Rykowski
  100. Hanna Seroczyńska
  101. Wiktor Sieradzki
  102. Kacper Sierzchulski
  103. Michał Skoczylas
  104. Nikola Skubel
  105. Oliwia Słomińska
  106. Bartosz Słoński
  107. Jabub Słoński
  108. Filip Sobieraj
  109. Piotr Sobieraj
  110. Nikodem Stalończyk
  111. Marta Stankowska
  112. Kinga Staszak
  113. Hubert Strugarek
  114. Emilia Surdyk
  115. Dawid Suruma
  116. Michał Szwarc
  117. Tymoteusz Szymańczuk
  118. Zuzanna Świątek
  119. Tymoteusz Terech
  120. Marek Turzyński
  121. Julia Wawrzyniak
  122. Jakub Węgrowski
  123. Krzysztof Wiśniewski
  124. Adam Wojciechowski
  125. Nina Wojtkowiak
  126. Mateusz Wolicki
  127. Julia Wozińska
  128. Michalina Wrzyszczyńska
  129. Artur Zakrzewski
  130. Martyna Zawadzka
  131. Piotr Zaworski
  132. Maja Zborowska
  133. Julia Żakowska