Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XIV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku.
  1. Fabian Aliaj
  2. Gracjan Aliaj
  3. Patrycja Andrzejczuk
  4. Oliwia Andrukiewicz
  5. Tycjan Baczar
  6. Karolina Bagan
  7. Zofia Baranowska
  8. Oliwia Baszun - Kostecka
  9. Kacper Bernacki
  10. Mateusz Białowąs
  11. Paweł Bielawiec
  12. Gabriela Boboryko
  13. Magdalena Bołtruszko
  14. Julia Borowik
  15. Adrian Brzostowski
  16. Paweł Brzozowski
  17. Jan Bubela
  18. Patrycja Chamienia
  19. Kacper Chudzik
  20. Anita Cichocka
  21. Dominika Czaban
  22. Dawid Czapla
  23. Patryk Czech
  24. Dominika Dąbrowska
  25. Julia Denkiewicz
  26. Izabela Dowejko
  27. Kinga Weronika Dudko
  28. Pau Dunaj
  29. Aleksander Dziaduła
  30. Dominika Ejsmont
  31. Paweł Fik
  32. Adam Filewicz
  33. Anna Gawryluk
  34. Sebastian Greczan
  35. Alicja Hościk
  36. Eliza Hościk
  37. Zuzanna Jachimowicz
  38. Monika Jagiełło
  39. Urszula Jakimiuk
  40. Karol Jakubowski
  41. Paulina Jastrzębowska
  42. Aleksandra Anna Juszczyk
  43. Paweł Kajewski
  44. Jakub Kaminski
  45. Michał Kamiński
  46. Natalia Kardasz
  47. Alicja Kazberuk
  48. Izabela Kiluk
  49. Bartek Kiryluk
  50. Kinga Klemensowicz
  51. Ksenia Klimiuk
  52. Kacper Klimowicz
  53. Bartłomiej Kochański
  54. Mateusz Kosowski
  55. Mariusz Kossakowski
  56. Stanisław Kossakowski
  57. Aleksander Kościuch
  58. Kamila Kruk
  59. Małgorzata Kruk
  60. Kacper Kublik
  61. Julia Kuhawik
  62. Michalina Kujawa
  63. Igor Kuźmicki
  64. Daniel Lemiszka
  65. Wiktoria Lewkowicz
  66. Michał Jerzy Lipski
  67. Julia Łajkowska
  68. Fabian Łopieński
  69. Szymon Łukaszewicz
  70. Joanna Łukaszuk
  71. Sebastian Łupiński
  72. Oliwier Łyszczarz
  73. Kamila Makowska
  74. michał malinowski
  75. Marcelina Malkiewicz
  76. Zuzanna Masłowska
  77. Daniel Grzegorz Mocarski
  78. Anna Mojsik
  79. Agata Mońko
  80. Bartosz Mroziewski
  81. Mateusz Mroziewski
  82. Jerzy Muszyński
  83. Wiktoria Myszkowska
  84. Krzysztof Naliwajek
  85. Michalina Nepelska
  86. Michał Niemyjski
  87. Maria Olechno
  88. Rafał Ostrowski
  89. Jakub Oświeciński
  90. Mateusz Panasewicz
  91. Paweł Pawluczuk
  92. Paulina Pawłowska
  93. Krzysztof Piechowski
  94. Marcin Piktel
  95. Karolina Piskor
  96. Adrian Pochodowicz
  97. Hubert Popławski
  98. Szymon Protassewicz
  99. Szymon Puchalski
  100. Michał Romaniuk
  101. Magdalena Rydzewska
  102. Dawid Sadowski
  103. Maciej Sawwa
  104. Jakub Sierocki
  105. Anna Maria Sokołowska
  106. Piotr Albert Staworko
  107. Mateusz Szostko
  108. Jakub Szymczyk
  109. Filip Świtecki
  110. Laura Maria Talecka
  111. Andrzej Tokajuk
  112. Gabriela Tokajuk
  113. Wmilia Walczyk
  114. Stanisław Wasilewski
  115. Tomasz Wasilewski
  116. Maja Wicik
  117. Dominik Wirkowski
  118. Filip Wojda
  119. Emilia Wojno
  120. Inga Wojtulewicz
  121. Konrad Wróblewski
  122. Aleksandra Zajkowska
  123. Robert Zarzecki
  124. Gabriel Zawadzki
  125. Wiktoria Zdunik
  126. Dominika Zubrycka