Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XIV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Antoni Bała
  2. Błażej Bielański
  3. Pola Bogacz
  4. Zuzanna Brom
  5. Julia Bryja
  6. Bartłomiej Charchan
  7. Alina Chudzik
  8. Laura Chycka
  9. Zuzanna Ciołczyk
  10. Daniel Cuber
  11. Łukasz Dragon
  12. Karolina Drobniak
  13. Mateusz Fugiel
  14. Natalia Gacka
  15. Milena Gajdzica
  16. Jakub Głowacz
  17. Olgierd Gorol
  18. Emilia Górka
  19. Oliwia Grabowska
  20. Helena Grela
  21. Maja Grzyb
  22. Wiktoria Grzybek
  23. Katarzyna Gulińska
  24. Julia Gurgul
  25. Mateusz Hajda
  26. Paulina Hanusz
  27. Aleksandra Hańska
  28. Agata Haraburda
  29. Patrycja Hirsa
  30. Joanna Hornik
  31. Wiktori Jęczmiński
  32. Natalia Jędrysik
  33. Victoria Joschko
  34. Weronika Joszko
  35. Tatiana Kasprzyk
  36. Miłosz Katafoni
  37. Julia Klimek
  38. Julia Kłonica
  39. Aleksy Knez
  40. Marzena Kokot
  41. Miłosz Kostuch
  42. Wiktoria Kowolik
  43. Marta Kozieł
  44. KAMIL Krauze
  45. Krzysztof Krawiec
  46. Antoni Kryczka
  47. Wojciech Kubica
  48. Barbara Kucharska
  49. Borys Kucharski
  50. Paweł Kwapień
  51. Kinga Kwiatkowska
  52. Magdalena Kycler
  53. Jakub Lara
  54. Matylda Lipińska
  55. Krzysztof Ludwiczak
  56. Jakub Łata
  57. Maksym Łuka
  58. Maksymilian Maciąg
  59. Marcel Makóś
  60. Paweł Małyska
  61. Wojciech Michalski
  62. Oliwier Mieczkowski
  63. Mateusz Mielczarek
  64. Maciej Mikanik
  65. Wojciech Morawski
  66. Agata Morgała
  67. Wojciech Niedbał
  68. Mikołaj Niemiec
  69. Paweł Nowak
  70. Anna Nowakowska
  71. Aleksandra Nowińska
  72. Marta Nowok
  73. Mateusz Ogłoziński
  74. Oktawiusz Pająk
  75. Maksymilian Pala
  76. Zofia Palowska
  77. Olaf Patryas
  78. Aleksandrza Pawlenka
  79. Oliwia Pawlenka
  80. Norbert Perlicki
  81. Natalia Piasecka
  82. Jakub Pietraszko
  83. Alicja Pietrzyk
  84. Patryk Pikulicki
  85. Adam Plewnia
  86. Aleksandra Płóciennik
  87. Maja Pohl
  88. Anna Połap
  89. Piotr Pudełko
  90. Jan Rozwadowski
  91. Zuzanna Rykowska
  92. Mateusz Rymoniak
  93. Sofia Santos Veira
  94. Julia Sibielak
  95. Martyna Sitek
  96. Wiktoria Skupińska
  97. Wiktoria Słabosz
  98. Daria Smalcerz
  99. Piotr Smołka
  100. Filip Stasiak
  101. Barbara Stefani
  102. Grzegorz Studniarz
  103. Oskar Szewczuk
  104. Jakub Ściański
  105. Klaudia Tausznik
  106. Przemysław Tchórzewski
  107. Kuba Terlecki
  108. Jan Tokarz
  109. Bartłomiej Trombik
  110. Maja Turak
  111. Martyna Turak
  112. Barbara Turniak
  113. Wojciech Tylmanowski
  114. Marta Unger
  115. Mikołaj Walc
  116. Dawid Walczak
  117. Jakub Werner
  118. Maja Wiecek Wiecek
  119. Szymon Wieczorek
  120. Dominika Wilczok
  121. Paweł Winter
  122. Mikołaj Wiśniewski
  123. Bartłomiej Wojnar
  124. Lena Wojtowicz
  125. Tomasz Wolak
  126. Wiktoria Woźnica
  127. Jakub Zakłos
  128. Maksymilian Zalega
  129. Paweł Zambrzycki
  130. Anastazja Zazulak
  131. Olaf Żabiński
  132. Karol Żywczak