Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Szczecinie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Szczecinie.

  1. Maciej Antoszczak
  2. Piotr Bartkowiak
  3. Aleksandra Bartoszek
  4. Julia Bielecka
  5. Karolina Bilar
  6. Julia Bilman
  7. Nina Bures
  8. Piotr Czurak
  9. Kalina Dąbrówka Bogdan
  10. Maciej Bystranowski
  11. Julia Chełmikowska
  12. Michał Chruścielski
  13. Aleksander Cichocki
  14. Piotr Czurak
  15. Jan Dąbrowski
  16. Kinga Dembicka
  17. Filip Deskiewicz
  18. Alicja Dudek
  19. Kacper Dziarmaga
  20. Konrad Frąckowiak
  21. Zuzanna Gałązka
  22. Karol Garbicz
  23. Zuzanna Gądzikiewicz
  24. Adam Glinkowski
  25. Aleksander Gozdowski
  26. Paulina Górska
  27. Gabriel Gryckiewicz
  28. Jakub Mateusz Gumuliński
  29. Mateusz Herman
  30. Michał Jaz
  31. Sandra Jereczek
  32. Michał Jezierski
  33. Zuzanna Jędrusik
  34. Dilan Jomma
  35. Zofia Kalczyńska
  36. Max Kiehn
  37. Julian Kokot
  38. Maksymilian Kołodziejczak
  39. Natalia Koroch
  40. Kacper Kozar
  41. Malwina Kowalczyk
  42. Martyna Kólikowska
  43. Hanna Kral
  44. Michał Krok
  45. Zofia Krok
  46. Hanna Król
  47. Anna Kruślińska
  48. Antoni Kryczka
  49. Stella Kuchta
  50. Aleksandra Kułak
  51. Bruno Kurowski
  52. Julia Kusztan
  53. Dominika Leszczyńska
  54. Natalia Leśniewska
  55. Michał Lewandowski
  56. Paweł Litkowiec
  57. Josephine Lutz
  58. Jakub Markowski
  59. Bartłomiej Maślanka
  60. Lilli Mempel
  61. Gabriela Michalska
  62. Marta Michalska
  63. Patrycja Mikołajczyk
  64. Elena Myszka
  65. Konrad Nowak
  66. Radosław Olejnik
  67. Magdalena Ostrowska
  68. Gabriela Paciorek
  69. Oliwia Paciorek
  70. Piotr Paluchowski
  71. Hanna Palica
  72. Marcel Pawelec
  73. Nadia Pepłowska
  74. Bartosz Pestka
  75. Franek Popiela
  76. Kajetan Popiela
  77. Jakub Radaszkiewicz
  78. Karolina Radzimska
  79. Michał Rączka
  80. Karolina Sabat
  81. Michał Sakowski
  82. Maciej Sebastyański
  83. Jędrzej Skrzypiński
  84. Damian Sobczak
  85. Aleksander Sorokin
  86. Michał Spoz
  87. Kornelia Stanek
  88. Emilia Stępniak
  89. Filip Stopa
  90. Julian Szydłowski
  91. Konrad Szymonko
  92. Krzysztof Śledź
  93. Antoni Traczyk
  94. Kamil Trojanowski
  95. Kasandra Wazińska
  96. Natalia Wątły
  97. Alicja Wiącek
  98. Maria Wierzbicka
  99. Rafał Włoszyński
  100. Kornelia Wnęk
  101. Cyprian Ziółkowski
  102. Natalia Żołądek