Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Gdańsku/Sopocie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Gdańsku/Sopocie.

  1. Julia Andruczyk
  2. Piotr Bach
  3. Dorota Badzioch
  4. Aleksander Banaszak
  5. Marek Banaszkiewicz
  6. Alex Barczak
  7. Krzysztof Bieszke
  8. Kacper Błoński
  9. Igor Celejowski
  10. Karolina Chodnicka
  11. Kosma Chorążewicz
  12. Michał Ciupa
  13. Damian Damięcki
  14. Amelia Dulian
  15. Marek Dziedzic
  16. Marcelina Dzienisz
  17. Nadia Dzierżanowska
  18. Adam Ewertowski
  19. Grzegorz Ewertowski
  20. Szymon Gawin
  21. Maja Główczewska
  22. Julia Gneba
  23. Mateusz Grzenkowicz
  24. Nichalina Jakubiuk
  25. Mateusz Jamroż
  26. Marcin Jasiński
  27. Jakub Jaskólski
  28. Adrianna Jażdżewska
  29. Natalia Jażdżewska
  30. Jan Juszczyński
  31. Maria Kaczmarek
  32. Julia Kamińska
  33. Zuzanna Kamińska
  34. Wiktor Kawecki
  35. Tomasz Kawula
  36. Xavier Klimczak
  37. Maks Michał Kompowski
  38. Zuzanna Kondrat
  39. Aleksandra Kosiak
  40. Jakub Koszewski
  41. Bartłomiej Kowalczyk
  42. Tobiasz Kręcicki
  43. Joanna Królewicz
  44. Mikolaj Kulka
  45. Annika Kuźmicka
  46. Alicja Kwiecińska
  47. Izabela Laskowska
  48. Tomasz Lewandowski
  49. Barbara Lipińska
  50. Igor Lipiński
  51. Adam Lisiecki
  52. Maria Lisowska
  53. Ewa Luca
  54. Damian Magrean
  55. Aneta Marcinowicz
  56. Kamil Marks
  57. Agata Mielnikow
  58. Paweł Nowak
  59. Maja Olszewska
  60. Szymon Pawelec
  61. Dominik Pawlicki
  62. Aleksandra Paziewska
  63. Alicja Piasecka
  64. Paweł Piela
  65. Kornel Plaskiewicz
  66. Oliwia Pukszta
  67. Rafał Redzimski
  68. Jakub Reszke
  69. Marta Reszke
  70. Ignacy Rojek
  71. Tymoteusz Rojewski
  72. Dominika Siałkowska
  73. Michał Sikora
  74. Michał Słowakiewicz
  75. Jan Soyka-Dras
  76. Krzysztof Stachowicz
  77. Antonina Starczewska
  78. Malwina Stefańska
  79. Nina Stefańska
  80. Leon Suliga
  81. Kasjan Szczerbicki
  82. Robert Szmidt
  83. Patrycja Szulborska
  84. Hanna Szymańska
  85. Jakub Świerczynski
  86. Kacper Świerczyński
  87. Kamil Trynka
  88. Aleksander Wanagos
  89. Martyna Wejs
  90. Laura Wesołowska
  91. Paulina Wiertel
  92. Iwo Wiśniewski
  93. Weronika Witaszewska
  94. Maja Wolanin
  95. Aleksandra Wrońska
  96. Karolina Wycinka
  97. Kamil Zając
  98. Natalia Zając
  99. Natalia Marianna Zielińska
  100. Mikołaj Zmitrowicz