Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do udziału w VII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Michał Biegaj
  2. Eryk Bielawski
  3. Katarzyna Bryła
  4. Kacper Cader
  5. Jan Chabasiński
  6. Victoras Chantsoulis
  7. Julia Chodzińska
  8. Barbara Cząstkiewicz
  9. Arkadiusz Czuba
  10. Franciszek Czuba
  11. Dagmara Daszko
  12. Kinga Diug
  13. Tomasz Dobrowolski
  14. Szymon Drzazga
  15. Jan Dziewoński
  16. Grzegorz Dziwak
  17. Tomasz Dziwak
  18. Szymon Ferenc
  19. Antoni Figiel
  20. Dawid Foryś
  21. Joanna Galik
  22. Karol Głowacki
  23. Amelia Głuszak
  24. Filip Godziszewski
  25. Gabryiela Grabowska
  26. Bartosz Gruca
  27. Igor Hańczaruk
  28. Jakub Harewicz
  29. Maria Haszto
  30. Lucja Herzog
  31. Grzegorz Jagielski
  32. Aleksandra Janikowska
  33. Mateusz Janiszewski
  34. Bartosz Jaszczyk
  35. Wiktor Jędrzejuk
  36. Wikotria Juszczak
  37. Mikołaj Kacynel
  38. Kaja Kaliszewska
  39. Aleksander Kaliszuk
  40. Tobiasz Kaniecki
  41. Bartosz Kebel
  42. Weronika Kierakowicz
  43. Stanisław Kołodziejek
  44. Wiktoria Korczyńska
  45. Klaudia Kordos
  46. Michał Kowalewski
  47. Hanna Kowalska
  48. Filip Kowalski
  49. Mikołaj Kowalski
  50. Ada Kozieł
  51. Sara Isabel Krawczyk Byzdra
  52. Maria Krawczyszyn
  53. Jan Kubicki
  54. Natalia Kubik
  55. Alicja Kuczak
  56. Karmena Kułaga
  57. Filip Kurachowski
  58. Paweł Kuśnierz
  59. Piotr Kuśnierz
  60. Amelia Kwast
  61. Mateusz Kwiatkowski
  62. Monika Lange
  63. Kamil Lisowski
  64. Julia Luboń
  65. Natalia Machajska
  66. Łukasz Magierowski
  67. Anna Mateusiak
  68. Brajan Michalik
  69. Natalia Michalik
  70. Maria Mickiewicz
  71. Ada Miernikiewicz
  72. Oliwier Morawiec
  73. Laura Mroczkiewicz
  74. Aleksandra Zofia Myśliwiec
  75. Oliwia Niedzielska
  76. Tymoteusz Noremberg
  77. Dorian Nowak
  78. Maja Opiłowska
  79. Zuzanna Opiłowska
  80. Maciej Opyrchał
  81. Kornel Orawczak
  82. Grzegorz Ortyl
  83. Karolina Ossuc
  84. Mateusz Owczarski
  85. Oliwia Pachciarek
  86. Olaf Pankiewicz
  87. Hubert Pańczak
  88. Katarzyna Pawiłowicz
  89. Maja Petrow
  90. Maria Pęcak
  91. Piotr Pijanowski
  92. Krzysztof Władysław Piksa
  93. Aleksandra Pindor
  94. Sylwia Popek
  95. Jakub Ptak
  96. Jakub Rybak
  97. Konrad Rychlik
  98. Gabriela Sadowska
  99. Iwo Sara
  100. Aleksandra Seidel
  101. ADAM Siergiej
  102. Nadia Siewruk
  103. Dominika Sikora
  104. Mateusz Sikora
  105. Jakub Skórski
  106. Zosia Skutnik
  107. Dominika Słobodecka
  108. Klara Smalec
  109. Oliwier Sobol
  110. Marcel Sokalski
  111. Łukasz Spyrka
  112. Miłosz Spyrka
  113. Julia Starzyk
  114. Hanna Stelmaszek
  115. Oliwia SudoŁ
  116. Hanna Szczukiewicz
  117. Kamil Szewczyk
  118. Zuzanna Szukiewicz
  119. Oskar Szulc
  120. Tymon Szulc
  121. Piotr Szymkowiak
  122. Izabela Śliwa
  123. Julia Śliwa
  124. Tobiasz Świerzko
  125. Tymon Świerzko
  126. Julia Taraziewicz Taraziewicz
  127. Martyna Tatarek
  128. Viktor Tymski
  129. Hanna Urban
  130. Julita Urban
  131. Zofia Walasek
  132. Lena Walczak
  133. Mariola Wałowska
  134. Zofia Witan
  135. Maciej Wjada
  136. Natalia Włodarczyk
  137. Barbara Wnęk
  138. Łukasz Wojtaszyn
  139. Nikola Woźniak
  140. Mateusz Wróblewski
  141. Agata Zawadzka
  142. Cyprian Ziółkowski
  143. Natalia Żmudzińska