Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do udziału w XV edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Kacper Adamarek
  2. Łukasz Bajorski
  3. Dominika Baron
  4. Adrianna Bielańska
  5. Anna Bielińska
  6. Michał Borkowski
  7. Julia Bryja
  8. Bartosz Chamczyk
  9. Bartłomiej Charchan
  10. Julia Choma
  11. Alina Chudzik
  12. Aleksandra Ciasnocha
  13. Paweł Czech
  14. Bartłomiej Deda
  15. Ewa Dendra
  16. Stanisław Dera
  17. Katarzyna Duda
  18. Kinga Dziendziel
  19. Zuzanna Ferdyn
  20. Dominik Filip
  21. Antoni Franke
  22. Małgorzata Franz
  23. Bartosz Fugiel
  24. Mateusz Fugiel
  25. Natalia Gacka
  26. Milena Gajdzica
  27. Jakub Głowacz
  28. Zofia Głódź
  29. Jakub Gołda
  30. Olgierd Gorol
  31. Emilia Górka
  32. Wiktoria Grzybek
  33. Mateusz Hajda
  34. Paweł Janic
  35. Julia Jęczmińska
  36. Wiktor Jęczmiński
  37. Szymon Kamiński
  38. Miłosz Katafoni
  39. Dorian Koehler
  40. Maciej jan Kołdej
  41. Janusz Komarek
  42. Natalia Konieczna
  43. Barbara Kopacz
  44. Szymon Kopietz
  45. Magdalena Korchowiec
  46. Bartłomiej Kordeczka
  47. Kacper Kosakowski
  48. Aleksandra Kotowicz
  49. Miłosz Kowalczyk
  50. Ksenia Kowalczyk-Ukleja
  51. Marta Kozieł
  52. Kamil Krauze
  53. Piotr Ksciuk
  54. Julia Kubik
  55. Paweł Kupicha
  56. Wojciech Kuśnierczyk
  57. Magdalena Kycler
  58. Krzysztof Ludwiczak
  59. Antoni Łukasik
  60. Maksymilian Maciąg
  61. Paweł Małyska
  62. Aleksandra Marcinów
  63. Elżbieta Marcinów
  64. Mateusz Mielczarek
  65. Wojciech Morawski
  66. Agata Morgała
  67. Paulina Musiał
  68. Inez Nietrzpiel
  69. Natalia Noczeńska
  70. Aleksandra Nowińska
  71. Mateusz Ogłoziński
  72. Wiktoria Pabjańczyk
  73. Oktawiusz Pająk
  74. Zofia Palowska
  75. Aleksandra Pawlenka
  76. Wiktor Pawlucy
  77. Norbert Perlicki
  78. Hubert Pikul
  79. Adam Plewnia
  80. Aleksandra Płóciennik
  81. Piotr Pudełko
  82. Patryk Rusiecki
  83. Mateusz Rymoniak
  84. Sofia Santos Veira
  85. Wiktoria Skupińska
  86. Izabela Smaczny
  87. Alicja Sojka
  88. Anna Stańczyk
  89. Filip Stasiak
  90. Barbara Stefani
  91. Jakub Stępień
  92. Grzegorz Studniarz
  93. Jakub Stygar
  94. Dominik Szczygiel
  95. Patrycja Sznober
  96. Mirosław Szulc
  97. Sebastian Świętochowski
  98. Wiktoria Toborowicz
  99. Bartłomiej Trombik
  100. Barbara Turniak
  101. Marta Ukleja
  102. Tomasz Wdowski
  103. Dawid Werner
  104. Jakub Werner
  105. Szymon Wieczorek
  106. Lena Wojtowicz
  107. Zuzanna Wośko
  108. Jan Wójtowicz
  109. Aleksandra Wrońska
  110. Anastazja Zazulak
  111. Martyna Zemła
  112. Bartłomiej Żabiński
  113. Kinga Żmuda
  114. Dominika Żyłka