Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Gdańsku/Sopocie

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w III edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Gdańsku/Sopocie.

  1. Tymoteusz Adamski
  2. Maria Aleksejew
  3. Dorota Badzioch
  4. Martyna Banachowska
  5. Alex Barczak
  6. Karolina Bedła
  7. Krzysztof Bieszke
  8. Kacper Błoński
  9. Marek  Bogdański
  10. Natalia Bortkun
  11. Igor Celejowski
  12. Amelia Charkiewicz
  13. Karolina Chodnicka
  14. Hanna Cieślińska
  15. Konstancja Cieślowska
  16. Michał Ciupa
  17. Maciej Daszkiewicz
  18. Sebastian Dombrowski
  19. Jakub Drewing
  20. Adrianna Duda
  21. Marta Durczak
  22. Marek Dziedzic
  23. Olga Dzierzanowska
  24. Nadia Dzierżanowska
  25. Alicja Faligowska
  26. Rozalia Fiedziuszko
  27. Ewelina Fierka
  28. Szymon Gawin
  29. Przemysław Grudka
  30. Paweł Jacewicz
  31. Kajetan Jagodziński
  32. Tymon Janik
  33. Marcin Jasinski
  34. Adrianna Jażdżewska
  35. Natalia Jażdżewska
  36. Agata Jemioł
  37. Maja Jesionowska
  38. Paweł Kaczmarek
  39. Julia Kamińska
  40. Zuzanna Kamińska
  41. Anna Kamysz
  42. Julia Kamysz
  43. Maciej Karwik
  44. Wiktor Kawecki
  45. Natalia Kiedrowska
  46. Mikołaj Kiszewski
  47. Marta Kondrat
  48. Zuzanna Kondrat
  49. Anna Korcz
  50. Aleksandra Kosiak
  51. Natalia Koszewska
  52. Jakub Koszewski
  53. Paulina Kościowska
  54. Bartłomiej Kowalczyk
  55. Sonia Kowalów
  56. Tobiasz Kręcicki
  57. Ingrid Kristiansen
  58. Julia Krzyżanowska
  59. Karol Labuda
  60. Antoni Lessnau
  61. Aleksandra Liedtke
  62. Barbara Lipińska
  63. Damian Magrean
  64. Michał Makurat
  65. Aneta Marcinowicz
  66. Hubert Marks
  67. Kamil Marks
  68. Paweł Nowak
  69. Jakub Orłowski
  70. Wojciech Orłowski
  71. Natalia Patyk
  72. Kornel Plaskiewicz
  73. Dagmara Poleszak
  74. Zofia Rak
  75. Ignacy Rojek
  76. Karolina Rybak
  77. Bartosz Sacharczuk
  78. Milla Sajszczak
  79. Wiktoria Senkbeil
  80. Borys Sobisz
  81. Marcelina Sowinska
  82. Jan Soyka-Dras
  83. Mateusz Stawarz
  84. Malwina Stefańska
  85. Nina Stefańska
  86. Michał Synowiecki
  87. Emilia Trzcinska
  88. Julia Trzcinska
  89. Michał Tyczyński
  90. Aleksander Wanagos
  91. Julia Wawrzusiszyn
  92. Mateusz Wierzbicki
  93. Oliwia Wiszniewska
  94. Iwo Wiśniewski
  95. Anna Witkowska
  96. Maja Wolanin
  97. Karolina Wycinka
  98. Stanisław Wysocki
  99. Tymon Zaniewski