Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do XII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

  1. Filip Adamczyk
  2. Mikołaj Adamczyk
  3. Paulina Antkowiak
  4. Franciszek Antoszak
  5. Marcel Banaszkiewicz
  6. Piotr Barański
  7. Laura Barłożyk
  8. Maja Bartkowiak
  9. Patrycja Bartkowska
  10. Jakub Bieńkowski
  11. Jakub Bułanow
  12. Kamil Chęciński
  13. Maciej Chmielarz
  14. Marceli Chosiński
  15. Natalia Czulińska
  16. Kacper Danilewski
  17. Kajetan Danilewski
  18. Wojciech Dmitriew
  19. Michał Domagalski
  20. Michał Domański
  21. Dominik Dykcik
  22. Filip Dzierzkiewicz
  23. Aleksandra Filakiewicz
  24. Alicja Furmańczyk
  25. Antonina Gardzielewska
  26. Bartosz Górski
  27. Jakub Górski
  28. Krzysztof Grobelny
  29. Oliwier Guźniczak
  30. Aleksandra Jagucka
  31. Wiktoria Janicka
  32. Jan Jędrasiak
  33. Maja Joachimiak
  34. Piotr Jóźwiak
  35. Aleksander Juraszyk
  36. Matusiak Kacper
  37. Barbara Kamińska
  38. Jagoda Kamińska
  39. Martyna Kamińska
  40. Konrad Kamiński
  41. Marta Kasik
  42. Julita Kauczka
  43. Kacper Kaźmierczak
  44. Marika Kledzińska
  45. Wiktoria Kopecka
  46. Adam Korbas
  47. Emilia Korzec
  48. Anna Kowalska
  49. Katarzyna Król
  50. Maciej Kubot
  51. Kajetan Kucharski
  52. Dominik Kujawa
  53. Wiktoria Kułaczek
  54. Martyna Kusztelak
  55. Olga Kycia
  56. Mikołaj Latosi
  57. Jakub Lembicz
  58. Aleksander Lewandowski
  59. Adam Liziński
  60. Julia Łusiewicz
  61. Adam Łyskawa
  62. Michał Machoj
  63. Dawid Maćkowiak
  64. Karol Marcinkowski
  65. Jeremiasz Marczak
  66. Veronika Markiewicz
  67. Jakub Piotr Maryniak
  68. Kacper Matusiak
  69. Magdalena Matyla
  70. Maciej Michalak
  71. Rafał Michalski
  72. Filip Mikołajczak
  73. Karol Musieliński
  74. Jakub Muszyński
  75. Maksymilian Nowak
  76. Julia Olejniczak
  77. Gabriela Owczarczak
  78. Miłosz Paciorek
  79. Maciej Pawlaczyk
  80. Zuzanna Piątek
  81. Franciszek Piechocki
  82. Marcin Pięta
  83. Hubert Piotrowski
  84. Karol Pospieszyński
  85. Martyna Radaj
  86. Inga Roszak - Thielmann
  87. Julia Rudnicka
  88. Olaf Ruta
  89. Olga Rychlik
  90. Tobiasz Rychlik
  91. Kacper Siminski
  92. Michał Skoczylas
  93. Kacper Skwarczyński
  94. Oliwia Słomińska
  95. Adam Słonka-Moskwa
  96. Aleksandra Sobańska
  97. Natalia Sobczak
  98. Patrycja Sojka
  99. Damian Sójka
  100. Milla Stajszczak
  101. Kinga Staszak
  102. Jan Stodolny
  103. Zosia Strączkowska
  104. Michał Suchorzewski
  105. Jakub Szabelski
  106. Michalina Świderska
  107. Dorian Tołstołucki
  108. Miłosz Torkowski
  109. Adam Urbaniak
  110. Filip Wieczorek
  111. Gordian Wilczyński
  112. Tytus Winiarski
  113. Zofia Wiśniewska
  114. Robert Włodarczyk
  115. Oskar Wójcik
  116. Franciszek Wróblewski
  117. Sebastian Zielichowski
  118. Kinga Ziółkowska
  119. Mateusz Żak