Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w XIII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

  1. Filip Igor Adamczyk
  2. Mikołaj Rafał Adamczyk
  3. Marcelina Aleksandrowicz
  4. Mateusz Antoniewicz
  5. Kamil Banaszak
  6. Piotr Barański
  7. Laura Barłożyk
  8. Patrycja Bartkowska
  9. Olga Biegalska
  10. Zuzanna Bielejewska
  11. Tymon Boczkaja
  12. Marek Brzostowicz
  13. Marceli Chosiński
  14. Zofia Chudzicka
  15. Jakub Cichy
  16. Aleksandra Czarniecka
  17. Natalia Czeczot-Gawrak
  18. Jagoda Daroch
  19. Michał Domański
  20. Sebastian Drożdżyński
  21. Dominik Dykcik
  22. Zofia Elsner
  23. Aleksandra Filakiewicz
  24. Daria Filipiak
  25. Kajetan Firlej
  26. Antoni Franczak
  27. Alicja Furmańczyk
  28. Bogna Gaczyńska
  29. Jagna Gaczyńska
  30. Antonina Gardzielewska
  31. Łukasz Gil
  32. Alicja Górowska
  33. Bartosz Górski
  34. Krzysztof Grobelny
  35. Kamil Grobelny
  36. Karolina Grot
  37. Kajetan Grzelak
  38. Jakub Grześkowiak
  39. Konrad Grzybek
  40. Jacek Hałas
  41. Stanisław Heimrath
  42. Jakub Hoffmann
  43. Gracjan Janasek
  44. Bartosz Jańczuk
  45. Nina Jersz
  46. Piotr Jóźwiak
  47. Jakub Jurewicz
  48. Matylda Kalińska
  49. Jakub Karcz
  50. Kacper Kaźmierczak
  51. Norbert Kostka
  52. Michał Koziński
  53. Katarzyna Król
  54. Justyna Kubaj
  55. Dominik Kujawa
  56. Julian Kużma
  57. Szymon Kwieciński
  58. Jakub Larek
  59. Weronika Lebizon
  60. Amelia Łabuzińska
  61. Emilia Łukaszkiewicz
  62. Adam Łyskawa
  63. Jeremi Machniewski
  64. Ksawery Machniewski
  65. Michał Machoj
  66. Dawid Maćkowiak
  67. Karol Marcinkowski
  68. Jeremiasz Marczak
  69. Veronika Markiewicz
  70. Nina Markiewicz
  71. Jakub Maryniak
  72. Maksymilian Mielcarek
  73. Aleksander Muczke
  74. Karol Musieliński
  75. Jakub Muszyński
  76. Antonina Nieborak
  77. Kinga Niezgodzka
  78. Małgorzata Nowaczyk
  79. Ksawery Nowak
  80. Aleksandra Ogrodowczyk
  81. Piotr Olejniczak
  82. Maria Zofia Ostrowska
  83. Gabriela Owczarczak
  84. Antoni Panieński
  85. Franciszek Piechocki
  86. Hubert Piotrowski
  87. Gabrysia Płowaś
  88. Filip Podalak
  89. Zofia Poślednik
  90. Jakub Prętki
  91. Zuzanna Ptasznik
  92. Agnieszka Raczyńska
  93. Oliwia Robińska
  94. Nadia Roszkiewicz
  95. Olaf Ruta
  96. Olga Rychlik
  97. Tobiasz Rychlik
  98. Mateusz Sawicki
  99. Michał Skoczylas
  100. Vanessa Smoter
  101. Aleksandra Sobańska
  102. Damian Sójka
  103. Tobiasz Stachowiak
  104. Gabriela Stefaniak
  105. Jan Stodolny
  106. Marianna Suchodolska
  107. Michalina Swiderska
  108. Jakub Swoboda
  109. Martyna Szafrańska
  110. Nina Szczypińska
  111. Jakub Szkoda
  112. Dorian Tołstołucki
  113. Alan Jacek Trawiński
  114. Kacper Tuczyński
  115. Marcin Wachowiak
  116. Joanna Walczak
  117. Stanisław Weltrowski
  118. Ida Wiatr
  119. Aleksander Wieczorek
  120. Oliwia Wiśniewska
  121. Kacper Włoch
  122. Robert Włodarczyk
  123. Magdalena Wojciechowska
  124. Hubert Woroch
  125. Maja Zborowska
  126. Jakub Ziarko
  127. Sebastian Zielichowski
  128. Dorota Żmieńko