Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w XIX edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie.

  1. Dominika Adamczyk
  2. Aleksander Babic
  3. Dagmara Ewa Bartoszewicz
  4. Aleksandra Bernacka
  5. Mateusz Błaszkowski
  6. Fiodor Bogatyriow
  7. Grigorij Bogatyriow
  8. Zuzanna Bona
  9. Wiktoria Bortlisz
  10. Antonina Buchalska
  11. Mateusz Burza
  12. Ireneusz Butryn
  13. Jakub Chełstowski
  14. Michał Chlebowski
  15. Piotr Chlond
  16. Mateusz Chruścicki
  17. Franciszek Cocyk
  18. Bartłomiej Cocyk
  19. Dominika Cukier
  20. Patrycja Czarnocka
  21. Franek Ćwik
  22. Antoni Dalkowski
  23. Maja Dimitrow
  24. Bartłomiej Druś
  25. Adam Dudak
  26. Zuzanna Dziewicka
  27. Szymon Florek
  28. Jana Gałach
  29. Mikołaj Gasparski
  30. Weronika Gąsowska
  31. Roch Głogowski
  32. Aleksandra Gordziejuk
  33. Bartosz Gromuł
  34. Dominika Grydź
  35. Seweryn Grzywacz
  36. Magdalena Guzek
  37. Lena Haliniak
  38. Weronika Hrycaj
  39. Kalina Inorowicz
  40. Oliwier Ira
  41. Magdalena Iwanek
  42. Filip Iwanowski
  43. Joanna James
  44. Zuzanna Jodłowska
  45. Hanna Kaliszuk
  46. Julia Kasiuk
  47. Antoni Koćmierowski
  48. Maja Kosel
  49. Aleksandra Kotarska
  50. Karol Kowalewski
  51. Karolina Kozłowska
  52. Jakub Kozłowski
  53. Anna Król
  54. Jakub Kukliński
  55. Aleksandra Kukuła
  56. Sandra Kurowska
  57. Jan Kwiatkowski
  58. Kalina Lech
  59. Tudor Luft
  60. Filip Łochowski
  61. Maja Łućko
  62. Kamil Ługowski
  63. Hanna Majewska
  64. Piotr Małkowski
  65. Alicja Matyjasik
  66. Martyna Michna
  67. Maria Moczulak
  68. Julia Napora
  69. Karolina Nasterska
  70. Helena Nekanda-Trepka
  71. Weronika Niemiec
  72. Miła Nowicka
  73. Małgorzata Olesińska
  74. Kosma Oziembło
  75. Weronika Pajdo
  76. aciej Pawlukianiec
  77. Kinga Pazik
  78. Jakub Pieszewicz
  79. Tymon Pikuła
  80. Marek Alfred Pniewski
  81. Maciej Pomorski
  82. Łucja Pozowska
  83. Jan Przesławski
  84. Jakub Przybyłek
  85. Karol Radzikowski
  86. Kornelia Rolka
  87. Oliwia Romańska
  88. Michalina Rybicka
  89. Adam Rybicki
  90. Julian Sadowski
  91. Agata Sicińska
  92. Rafał Siedlecki
  93. Daniel Sitkiewicz
  94. Aleksandra Skalska
  95. Zofia Skowronska
  96. Zosia Słowińska
  97. Mateusz Sosnowski
  98. Maciej Sotowski
  99. Alex Sójka
  100. Hubert Stempel
  101. Jan Szczepaniuk
  102. Kacper Szewczak
  103. Stanisław Szewczyk
  104. Antoni Szkup
  105. Wiktoria Szlęk
  106. Maja Szymańska
  107. Agata Szymańska
  108. Joanna Świderska
  109. Zofia Teper
  110. Malwina Truszkowska
  111. Katarzyna Turek
  112. Wojciech Walczak
  113. Maja Wesołowska
  114. Magdalena Włoczewska
  115. Bartosz Włodarczyk
  116. Iza Wyrwas
  117. Karolina Zaborek
  118. Pola Zagórska
  119. Wojciech Zajęcki
  120. Natalia Zalewska
  121. Blanka Zaremba
  122. Mikołaj Zawisławski
  123. Amelia Zawisza
  124. Maja Zelek
  125. Oliwier Zgierski
  126. Aleksandra Zgoda
  127. Gustaw Zielinski
  128. Jan Zięba
  129. Franciszek Ziętek
  130. Marianna Żelazek

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń, indeksy EUD przyznane zostały metodą losowania. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.