Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w VIII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Bogna Adamaszek
  2. Jakub Adamowicz
  3. Maja Banach
  4. Izabela Baucz
  5. Michał Biegaj
  6. Katarzyna Bryła
  7. Kacper Cader
  8. Victoras Chantsoulis
  9. Hanna Ciszewska
  10. Konrad Czarnocki
  11. Ignacy Czerniecki
  12. Tomasz Dobrowolski
  13. Julia Domagała
  14. Szymon Drzazga
  15. Jan Dziewoński
  16. Aleksandra Fedko
  17. Antoni Figiel
  18. Amelia Głuszak
  19. Filip Godziszewski
  20. Igor Hańczaruk
  21. Jakub Harewicz
  22. Maria Haszto
  23. Aleksandra Janikowska
  24. Mateusz Janiszewski
  25. Bartosz Jaszczyk
  26. Mikołaj Kacynel
  27. Kaja Kaliszewska
  28. Tobiasz Kaniecki
  29. Bartosz Kebel
  30. Wiktoria Korczyńska
  31. Klaudia Kordos
  32. Kajetan Kowalski
  33. Ada Kozieł
  34. Maria Krawczyszyn
  35. Jan Kubicki
  36. Alicja Kuczak
  37. Karmena Kułaga
  38. Piotr Kuśnierz
  39. Paweł Kuśnierz
  40. Monika Lange
  41. Anna Mateusiak
  42. Brajan Michalik
  43. Maria Mickiewicz
  44. Oliwier Morawiec
  45. Aleksandra Zofia Myśliwiec
  46. Maciej Opyrchał
  47. Kornel Orawczak
  48. Karolina Ossuch
  49. Olaf Pankiewicz
  50. Hubert Pańczak
  51. Katarzyna Pawiłowicz
  52. Maria Pęcak
  53. Krzsztof Piksa
  54. Joanna Praduń
  55. Jakub Ptak
  56. Anna Rugowska
  57. Iwo Sara
  58. Hanna Sas
  59. Jan Sas
  60. Nadia Siewruk
  61. Mateusz Sikora
  62. Dominika Sikora
  63. Jakub Skórski
  64. Wojciech Sobiński
  65. Łukasz Spyrka
  66. Miłosz Spyrka
  67. Julia Starzyk
  68. Oliwia Sudoł
  69. Hanna Szczukiewicz
  70. Piotr Szymkowiak
  71. Julia Śliwa
  72. Izabela Śliwa
  73. Julia Taraziewicz
  74. Martyna Tatarek
  75. Marek Ucieszyński
  76. Hanna Urban
  77. Julita Urban
  78. Maciej Wajda
  79. Piotr Węgrzyn
  80. Natalia Włodarczyk
  81. Barbara Wnęk
  82. Nikola Woźniak
  83. Wiktoria Wróbel
  84. Mateusz Wróblewski
  85. Cyprian Ziółkowski
  86. Natalia Żmudzińska