Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia zimowej edycji EUD w Warszawie w 2017 r.

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w XX edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie.

Adrian Alberski
Wiktor Anioł
Maciej Banachowicz
Dagmara Ewa Bartoszewicz
Bianka Barycza
Zofia Bogdanowicz
Gerard Bugaj
Karolina Bury
Mateusz Burza
Jakub Chełstowski
Izabela Chlebowska
Piotr Chłond
Karol Cholewa
Natalia Ciupka
Dominika Cukier
Aleksandra Długosz
Maciej Drojewski
Bartłomiej Druś
Igancy Dutkiewicz
Mikołaj Działa
Maja Frontczak
Julia Gajewska
Vian Ghafour
Zuzanna Glińska
Natasza Gmur
Mikołaj Gola
Odo Gołowkow
Maria Górnicka
Olga Górska
Olga Greń
Bartosz Gromuł
Seweryn Grzywacz
Magdalena Guzek
Marita Hildebrand
Weronika Hrycaj
Katarzyna Hryckowian
Aleksander Iskra
Michał Jaworski
Jan Kaszycki
Oliwier Kazmierowski
Blanka Klekot
Maciej Piotr Klimaszewski
Antoni Koćmierowski
Wiktoria Kołakowska
Amelia Kołdej
Weronika Koper
Wiktor Korzeniewski
Maja Kosel
Miłosz Kot
Szymon Kraśniewski
Patrycja Kręcicka
Anna Król
Adam Krystosik
Oliwia Krzak
Zofia Kuc
Gabriela Kuc
Maksymilian Kuciński
Jan Kwiatkowski
Mikołaj Langer
Tomek i Laszuk
Zuzanna Lomott
Filip Łochowski
Kacper Łochowski
Maks Łucykiewicz
Maciej Ługowski
Lena Majczak
Amelia Zofia Mańkowska
Szymon Marczak
Antoni Marzoch
Maciej Masalski
Piotr Matusiak
Alan Mejszutowicz
Franciszek Mianowski
Jan Mikusek
Natalia Misiejuk
Maciej Modzelewski
Iga Mrowińska
Kuba Mucha
Mateusz Napiórkowski
Stanisław Niwiński
Mikołaj Nowakowski
Krzysztof Nowakowski
Gabriela Ojrowska
Małgorzata Olesińska
Jan Olszewski
Kosma Oziembło
Weronika Pajdo
Amelia Pietryga
Tobiasz Pietrzak
Gabriela Pietuszko
Piotr Polak
Damian Ponikowski
Łucja Pozowska
Filip Proskura
Krzysztof Puchała
Maja Radzka
Karol Rec
Franciszek Romanik
Michalina Rybicka
Zosia Ryszawa
Konrad Siwek
Stanisław Sklepowicz
Ryszard Skośkiewicz
Zofia Skrzypek
Kacper Sławiński
Martyna Słomczewska
Kinga Słupska
Zofia Sowa
Bartłomiej Stępień
Hanna Stradomska
Małgorzata Struk
Maksymilian Sybicki
Wiktoria Szlęk
Jan Szymanski
Jan Śródka
Franciszek Tomaszewicz
Stanisław Urbański
Wojciech Walczak
Nina Wiącek
Natalia Wielonek
Weronika Więckowska
Wiktoria Wirtek
Marcel Wiśniewski
Tomasz Włoskowicz
Maria Wolska
Gabriela Wronka
Oliwia Wronkiewicz
Szymon Wypych
Karolina Zaborek
Amelia Zabrocka
Maja Zelek
Oliwier Zgierski
Aleksandra Zgoda
Gustaw Zielinski
Jan Zięba
Aleksandra Zięba
Marianna Żelazek