Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia zimowej edycji EUD w Poznaniu w 2017 r.

Poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do udziału w XIV edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

Filip Igor Adamczyk
Mikołaj Rafał Adamczyk
Ida Albin
Marcel Banaszkiewicz
Natalia Bańkowska
Wiktoria Baranowska
Natalia Barczak
Cyryl Barłożyk
Patrycja Bartkowska
Anna Bimek
Emilia Błaszkiewicz
Magdalena Boch
Ignacy Bowsza
Róża Braciszewska
Marek Brzostowicz
Kamil Chęciński
Maciej Chmielarz
Marceli Chosiński
Natalia Czeczot-Gawrak
Michał Domańska
Daria Filipiak
Antoni Flaszak
Szymon Glinka
Magdalena Grabarkiewicz
Fabian Graczyk
Weronika Graczyk
Kamil Grobelny
Zuzanna Grochowska
Ida Grzelak
Kajetan Grzelak
Zofia Gutowska
Oskar Hybiak
Jakub Idczak
Mateusz Jakubowski
Kacper Janiak
Mikołaj Jaruchowski
Nina Jersz
Wiktoria Jędraszak
Piotr Jóźwiak
Szymon Jóźwiak
Jonasz Jurewicz
Franciszek Kaczmarek
Matylda Kalińska
Lena Kapich
Kamil Karwacki
Maja Kęszycka
Szymon Knychała
Anna Maria Kochner
Alicja Kokocińska
Hubert Kończal
Adam Korbas
Nadia Kozłowska
Dominik Kozłowski
Sebastian Kozłowski
Krystian Kraska
Karol Kremser
Zuzanna Kretkowska
Katarzyna Król
Jakub Krzywania
Justyna Kubaj
Jakub Kubzdela
Dominik Kujawa
Hanna Kujawa
Alicja Kurasiak
Szymon Kwieciński
Oliwia Kwietniewska
Mikołaj Latosi
Katarzyna Leszczyk
Wiktor Lipski
Iga Łodziewska
Dawid Maćkowiak
Karol Majchrzak
Jakub Majdański
Waclaw Malinski
Karol Marcinkowski
Jeremiasz Marczak
Veronika Markiewicz
Aleksandra Maślak
Bartosz Mazur
Aleksandra Melewska
Franciszek Melski
Jan Mędrecki
Rafał Michalski
Maciej Michałek
Maksymalna Mielcarek
Jakub Mikołajczak
Karol Musieliński
Oskar Nadstaga
Maksymilan Nowak
Wiktoria Nowakowska
Aleksandra Ogrodowczyk
Julia Olechny
Laura Olejniczak
Anna Olejniczak
Michalina Olejniczak
Marianna Panek
Aleksander Pawłowski
Bartosz Pawłowski
Julian Piechocki
Milena Piotrowska
Szymon Płachtij
Roman Płusa
Milena Przygodzka
Maksymilian Przysiuda
Stanisław Ptasiński
Jan Ptasiński
Zuzanna Ptasznik
Bruno Rajkowski
Mateusz Rewers
Oliwier Roszyk
Weronika Rozmiarek
Zofia Różańska
Olaf Ruta
Olga Rychlik
Hanna Sadowska
Marcin Saleta
Mateusz Sawicki
Alicja Schreiber
Magdalena Serafińska
Ersin Sezer
Aleksandra Sęk
Zuzanna Skoczyńska
Oliwier Skrzypek
Kacper Skwarczewski
Jan Socha
Nikola Stasiak
Joanna Stopa
Maja Strejczek
Michał Suchorzewski
Martyna Szafranska
Jakub Szkoda
Kacper Śróda
Antonina Tarkowska
Aleksander Terech
Martyna Tkaczyk
Jan Tomczak
Ida Tomczak
Igor Tomkiewicz
Maciej Tórz
Monika Wąs
Aleksander Wieczorek
Tytus Winiarski
Zofia Winowicz
Jan Włodarczak
Robert Włodarczyk
Kamil Wojda
Zuzanna Wojdowska
Daria Wojnowska
Hubert Woroch
Agata Woś
Szymon Wrzeszcz
Maria Wypych
Maja Zakrawacz
Mateusz Zaworski
Sebastian Zielichowski