Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej według kolejności zgłoszeń.

  1. Piotr Andrychowicz
  2. Jarosław Andrzejczak
  3. Joachim Ażgin
  4. Anna Maria Bałabanow
  5. Maciej Bekas
  6. Katarzyna Bienias
  7. Zuzanna Biernacka
  8. Rafał Błaszkiewicz
  9. Jerzy Błaszkowski
  10. Olga Bolimowska
  11. Kacper Borowiecki
  12. Filip Borowski
  13. Sylwia Zuzanna Budzyńska
  14. Joanna Bukowska
  15. Michał Bursztynowski
  16. Adam Chmielewski
  17. Aleksander Chmielewski
  18. Dominik Chrzanowski
  19. Paweł Cieślak
  20. Monika Cubala
  21. Julia Cypel
  22. Dominika Czajka
  23. Hanna Dancewicz
  24. Louis de Bazelaire
  25. Marcin Drabot
  26. Filip Dudkiewicz
  27. Jakub Dzieciątko
  28. Przemek Falkowski
  29. Oskar Fiderkiewicz
  30. Marcin Fiderkiewicz
  31. Mateusz Findeisen
  32. Juliusz Gaca
  33. Aleksandra Gajda
  34. Paweł Galas
  35. Joanna Geryń
  36. Marta Giza
  37. Maciej Gomola
  38. Dariusz Greger
  39. Antoni Gruca
  40. Wiktoria Grycuk
  41. Adam Gryzik
  42. Łukasz Grzesiak
  43. Kajetan Huruk
  44. Arkadiusz Jakubowski
  45. Bartłomiej Janowski
  46. Lena Jasłowska
  47. Wojciech Jeleń
  48. Wiktor Jezierski
  49. Magdalena Jeż
  50. Olga Kaczorek
  51. Martyna Kanoza
  52. Patryk Karczewski
  53. Laura Keller
  54. Jakub Kisiel
  55. Anna Klecun
  56. Przemysław Kleniewski
  57. Ewa Klimek
  58. Zofia Knapińska
  59. Dominik Knychas
  60. Mateusz Kocielski
  61. Jan Kołodziejczyk
  62. Bartłomiej Kołodziejski
  63. Michał Konopczyński
  64. Adam Kordel
  65. Aleksandra Korn
  66. Artur Kosiński
  67. Bartłomiej Kowalczyk
  68. Kacper Kowalewski
  69. Aleksandra Kowalska
  70. Bartosz Kozak
  71. Justyn Krawczyk
  72. Jan Jakub Kruszewski
  73. Klara Krysiak
  74. Jennifer Kumar
  75. Marcel Kupis
  76. Zuzanna Kwiatkowska
  77. Maciej Lato
  78. Amra Lesiak
  79. Jakub Lewicki
  80. Cyprian Lipiński
  81. Martyna Lotkowska
  82. Weronika Ładak
  83. Krzysztof Łokaj
  84. Julia Maja Łukaszewska
  85. Mateusz Łukawski
  86. Adam Łukawski
  87. Piotrek Marszalik
  88. Paweł Marszalik
  89. Ksawery Mierzejewski
  90. Weronika Mikusek
  91. Zuzanna Milewska
  92. Joanna Mlodziejewska
  93. Piotr Mordel
  94. Zuzanna Murawska
  95. Sebastian Mysiakowski
  96. Natalia Niedziela
  97. Julia Niedziela
  98. Wiktoria Niegowska
  99. Karolina Nosorowska
  100. Jakub Nowak
  101. Hubert Nowak
  102. Katarzyna Nowakowska
  103. Michał Odzioba
  104. Jan Omeljaniuk
  105. Maria Ostalska
  106. Damian Owerko
  107. Piotr Pakulski
  108. Maria Magdalena Pełczyńska
  109. Kacper Pękała
  110. Adrian Piaseczny
  111. Wojciech Pierzchała
  112. Anna Pietkiewicz
  113. Julia Piklikiewicz
  114. Klaudia Preus
  115. Jan Prugarewicz
  116. Mateusz Pruszko
  117. Oliwia Dominika Puzyrewska
  118. Grzegorz Rawa
  119. Paweł Rawicki
  120. Karina Rezner
  121. Paweł Rosiński
  122. Ryszard Rosiński
  123. Jakub Rudnik
  124. Julia Sadkowska
  125. Krzysztof Sęk
  126. Jan Siesicki
  127. Jakub Siwiński
  128. Michał Skręta
  129. Łukasz Skrzyński
  130. Karolina Smykiewicz
  131. Mateusz Staniaszek
  132. Sandra Stec
  133. Katarzyna Stęczniewska
  134. Mikołaj Stojek
  135. Lidia Strzelińska
  136. Tomasz Surała
  137. Kinga Szczepanik
  138. Maksymilian Szwajewski
  139. Jakub Szymanik
  140. Jan Toczko
  141. Patryk Tomaszewski
  142. Weronika Trochimiuk
  143. Jan Wachowicz
  144. Maciej Walasek
  145. Zuzanna Wesołowska
  146. Kacper Weyna
  147. Weronika Wiak
  148. Michał Widz
  149. Julia Wiech
  150. Karolina Wiśniewska
  151. Adrian Wołowski
  152. Dorota Zabokrzycka
  153. Mateusz Zaremba
  154. Dominika Zdrodowska
  155. Jeremi Zglinicki
  156. Jan Zglinicki
  157. Natalia Ziarkowska
  158. Zuzanna Zielińska
  159. Iga Zyzik
  160. Jan Żak
  161. Julia Żelazny
  162. Gabriel Żochowski
  163. Szymon Żuchowski

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację V edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, która odbędzie się 9 marca 2010 r. w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Początek zajęć: godz. 18.00.


Powrót do Aktualności strzalka