Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Grzegorz Adamek
  2. Karol Adamowski
  3. Szymon Bański
  4. Weronika Bartos
  5. Aleksander Batóg
  6. Karolina Bednarz
  7. Kinga Bronowicka
  8. Olimpia Buczek
  9. Alan Buczek
  10. Aleksander Ali Calli
  11. Agnieszka Chodkiewicz
  12. Krzysztof Chodkiewicz
  13. Zuzanna Chołda
  14. Magdalena Cieślik
  15. Adrian Czekaj
  16. Arkadiusz Czerwiński
  17. Karolina Czubak
  18. Patrycja Ćwik
  19. Emilia Daniel
  20. Daria Dębińska
  21. Hanna Duda
  22. Wiktor Dudziński
  23. Michał Dymura
  24. Kamil Fiedukiewicz
  25. Dominika Furgała
  26. Radosław Gaida
  27. Marcin Gałka
  28. Sara Gawłowska
  29. Rafał Grychtoł
  30. Kamila Grzega
  31. Lena Helińska
  32. Weronika Jargieło
  33. Paweł Jucha
  34. Wiktor Kaczmarek
  35. Beniamin Kania
  36. Aleksandra Kania
  37. Katarzyna Karwacka
  38. Bartosz Katolik
  39. Aleksander Ali Kłeczek
  40. Aleksandra Koperczak
  41. Kamil Kostyra
  42. Piotr Kotas
  43. Izabela Kozłowski
  44. Nikoleta Kruczek
  45. Natalia Kryger
  46. Jan Kubera
  47. Anna Kudełko
  48. Magdalena Kula
  49. Łukasz Kuśka
  50. Patryk Kwapień
  51. Marcin Lasczyk
  52. Piotr Latos
  53. Błażej Lepiarczyk
  54. Grzegorz Łacinnik
  55. Norbert Łogiewa
  56. Weronika Mac
  57. Natalia Malaka
  58. Szymon Małczak
  59. Sonia Małek
  60. Adam Markiewicz
  61. Kamil Masłoń
  62. Natalia Minge
  63. Bartłomiej Mulszanowski
  64. Karolina Musiał
  65. Weronika Nalbach
  66. Paweł Nita
  67. Jakub Nowicki
  68. Rafał Ogórek
  69. Anna Owsiak
  70. Piotr Pacoń
  71. Natalia Palecka
  72. Mikołaj Pałucha
  73. Dominik Pielach
  74. Natalia Porembska
  75. Iwona Przybył
  76. Mikołaj Raba
  77. Dominika Raś
  78. Aleksander Rok
  79. Klaudia Rorat
  80. Olga Rudzka
  81. Maciej Ruszkowski
  82. Agnieszka Ruśniok
  83. Nadia Ryńska
  84. Tomasz Ryszewski
  85. Agnieszka Skalska
  86. Klaudia Sobota
  87. Olga Sokół
  88. Piotr Sołtys
  89. Marcin Sosna
  90. Oskar Sprycha
  91. Olga Stachura
  92. Maksymilian Stańczak
  93. Szymon Stefański
  94. Wojciech Suwalski
  95. Iwo Kamil Szczeciński
  96. Jan Szkoda
  97. Natalia Szkop
  98. Marzena Szulczyk
  99. Karolina Szumińska
  100. Piotr Szymański
  101. Kamila Śliwiok
  102. Anna Święch
  103. Weronika Teper
  104. Filip Trojanowski
  105. Julia Uzdowska
  106. Paulina Wiatr
  107. Adrianna Wierzbik
  108. Ignacy Wilczek
  109. Aleksander Wilczek
  110. Bartłomiej Witek
  111. Ewelina Witoszek
  112. Paulina Wójcik
  113. Patryk Wrona
  114. Patrycja Wróbel
  115. Agnieszka Zachariasiewicz
  116. Kamila Zdebik
  117. Marta Zwarycz
  118. Marcin Zwoliński
  119. Katarzyna Żyła

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację II edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, która odbędzie się 8 marca 2010 r. w Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.


Powrót do poprzedniej strony strzalka