Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Bełchatowie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Bełchatowie.

  1. Amanda Adamczyk
  2. Martyna Adamczyk
  3. Damian Augustyniak
  4. Karolina Bełczyk
  5. Adrianna Biegańska
  6. Aleksandra Bolonek
  7. Kacper Borek
  8. Izabela Brześcińska
  9. Michał Cieśla
  10. Piotr Paweł Cygan
  11. Katarzyna Dyderska
  12. Radosław Ejme
  13. Karolina Fiałkowska
  14. Mateusz Foltyn
  15. Natalia Gadomska
  16. Julia Gawin
  17. Norbert Gierczak
  18. Justyna Gołąb
  19. Łukasz Gosławski
  20. Adrianna Górnik
  21. Kamil Górski
  22. Aleksandra Grabarczyk
  23. Marta Jabłońska
  24. Natalia Jaceńska
  25. Aleksandra Jeż
  26. Anna Just
  27. Aleksandra Juszczak
  28. Kinga Kaczmarek
  29. Klaudia Karbowiak
  30. Dominika Karkus
  31. Krystian Kłysik
  32. Patryk Kotlewski
  33. Bartosz Kowalczyk
  34. Marta Kowalska
  35. Dominika Kowalska
  36. Angelika Krak
  37. Dominika Krawczyk
  38. Igor Król
  39. Natalia Kurzydlak
  40. Wiktoria Lachowska
  41. Aleksandra Leśniak
  42. Jagoda Lis
  43. Mateusz Łakomski
  44. Dawid Łoś
  45. Sylwia Łudczak
  46. Paulina Makowska
  47. Monika Małagowska
  48. Marlena Marek
  49. Aleksandra Marek
  50. Sandra Marzec
  51. Zosia Michalak
  52. Maciej Mielczarek
  53. Nicoletta Mielczarek
  54. Katarzyna Morawiec
  55. Maciek Nowacki
  56. Dawid Olszewski
  57. Klaudia Palus
  58. Aleksandra Paradecka
  59. Maria Pazdyga
  60. Bartosz Piekarski
  61. Zuzanna Piekarz
  62. Kinga Pietrzak
  63. Kacper Pietrzyk
  64. Julita Poborska
  65. Monika Podkowińska
  66. OlgierdPost
  67. Martyna Pośpiech
  68. Jarosław Próchnicki
  69. Aleksandra Radoń
  70. Łukasz Radoń
  71. Natalia Rośniak
  72. Paweł Salamon
  73. Natalia Salwach
  74. Weronika Siewiera
  75. Igor Sobański
  76. Agnieszka Sobieraj
  77. Szymon Sowiński
  78. Izabella Stala
  79. Hubert Stasiak
  80. Oskar stępień
  81. Piotr Szczepaniak
  82. Jan Szmaj
  83. Maciej Świderski
  84. Patryk Świercz
  85. Małgorzata Terkiewicz
  86. Edyta Twardowska
  87. Bartosz Tyczyński
  88. Paulina Tyluś
  89. Borys Wasiak
  90. Kacper Wiktorowski
  91. Emilia Wiśniewska
  92. Krzysztof Witek
  93. Piotr Witkowski
  94. Malwina Weronika Włodarczyk
  95. Martyna Wrona
  96. Alicja Wróblewska
  97. Norbert Wysocki

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację II edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, która odbędzie się 10 marca 2010 r. w budynku Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie w auli szkolnej (zajęcia dla studentów) oraz w czytelni szkoły (zajęcia dla rodziców). Początek zajęć godz. 16.30.


Powrót do poprzedniej strony strzalka