Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Kamil Adamczyk
  2. Wiktoria Baranowska
  3. Natalia Bożek
  4. Olimpia Buczek
  5. Alan Buczek
  6. Ali Calli
  7. Krzysztof Chodkiewicz
  8. Arkadiusz Czerwiński
  9. Patrycja Ćwik
  10. Daria Dębińska
  11. Olga Dróżdż
  12. Hanna Duda
  13. Wiktor Dudziński
  14. Damian Dziedzic
  15. Kamil Fiedukiewicz
  16. Magdalena Figura
  17. Mariusz Filipek
  18. Radosław Gacek
  19. Radosław Gaida
  20. Dominika Gromada
  21. Kamila Grzega
  22. Anita Halor
  23. Lena Helińska
  24. Dominik Jachymczyk
  25. Bartłomiej Janus
  26. Aleksander Jaworski
  27. Wojciech Jaworski
  28. Barbara Józefowska
  29. Agata Juretko
  30. Beniamin Kania
  31. Weronika Kędzierska
  32. Agnieszka Kiełtyka
  33. Paulina Klimek
  34. Agnieszka Koperczak
  35. Piotr Kotas
  36. Adam Krawiec
  37. Aleksandra Królicka
  38. Maciej Kuś
  39. Adam Kuśmierski
  40. Julia Lewandowska
  41. Kacper Łodziński
  42. Patryk Łukasiewicz
  43. Martyna Manowska
  44. Ryszard Michalski
  45. Natalia Minge
  46. Bartłomiej Mulszanowski
  47. Daniel Niemiec
  48. Jakub Nowicki
  49. Rafał Ogórek
  50. Martyna Orszulak
  51. Rafał Orzechowski
  52. Zuzanna Palion
  53. Mikołaj Pałucha
  54. Wiktoria Piekorz
  55. Jan Piotrowski
  56. Mateusz Popczyk
  57. Iwona Przybył
  58. Krzysztof Ptok
  59. Adrianna Pucek
  60. Łukasz Radzikowski
  61. Małgorzata Rąpała
  62. Aleksander Rok
  63. Maciej Ruszkowski
  64. Maciej Rzepka
  65. Weronika Sętkowska
  66. Eryk Sierzputowski
  67. Angelika Simka
  68. Patryk Skolik
  69. Monika Skowrońska
  70. Katarzyna Smętek
  71. Andrzej Socha
  72. Olga Sokół
  73. Marcin Sosna
  74. Semko Stachura
  75. Szymon Stefański
  76. Jakub Strażecki
  77. Julia Surman
  78. Adrian Szczyż
  79. Natalia Szkop
  80. Patryk Szumiński
  81. Kamila Śliwiok
  82. Anna Święch
  83. Monika Święciak
  84. Weronika Teper
  85. Agnieszka Trzaskowska
  86. Julia Uzdowska
  87. Kamila Walo
  88. Krzysztof Watała
  89. Sandra Weselska
  90. Daniel Wichary
  91. Michalina Wierus
  92. Adrianna Wierzbik
  93. Kacper Wietecha
  94. Ignacy Wilczek
  95. Bartłomiej Witek
  96. Dominik Włodek
  97. Martyna Wojaczek
  98. Michał Wycisk
  99. Jakub Zabost
  100. Agnieszka Zachariasiewicz
  101. Joanna Zajda
  102. Zuzanna Zakrzewska
  103. Aleksandra Zdańska
  104. Marta Zdunek
  105. Judyta Zimnoch
  106. Natalia Zoń
  107. Marta Zwarycz

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację III edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach, która odbędzie się 27 września 2010 r. w Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.


Powrót do poprzedniej strony strzalka