Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Zofia Bedlicka
  2. Natalia Bożek
  3. Katarzyna Brunner
  4. Aleksander Ali Calli
  5. Marta Chamera
  6. Krzysztof Chodkiewicz
  7. Arkadiusz Czerwiński
  8. Karolina Czupała
  9. Jacek Danik
  10. Andrzej Dłubak
  11. Alicja Dombrowa
  12. Olga Dróżdż
  13. Hanna Duda
  14. Wiktor Dudziński
  15. Damian Dziedzic
  16. Kamil Fiedukiewicz
  17. Mariusz Filipek
  18. Radosław Gaida
  19. Maciej Gieras
  20. Wojciech Golec
  21. Dominika Gromada
  22. Kamila Grzega
  23. Michalina Grzelka
  24. Kornelia Grzelka
  25. Lena Helińska
  26. Bartłomiej Janus
  27. Aleksander Jaworski
  28. Wojciech Jaworski
  29. Dawid Ryszard Jeczeń
  30. Rachela Jokiel
  31. Paweł Jucha
  32. Beniamin Kania
  33. Dagmara Kapuśniak
  34. Agnieszka Kiełtyka
  35. Agnieszka Koperczak
  36. Piotr Kotas
  37. Nikol Kotyza
  38. Kamil Kriegler
  39. Bartłomiej Kukwa
  40. Adam Kuśmierski
  41. Bartosz Kużma
  42. Weronika Maria Lebda
  43. Mikołaj Lisoń
  44. Patryk Łukasiewicz
  45. Weronika Mac
  46. Natalia Malaka
  47. Martyna Manowska
  48. Ryszard Michalski
  49. Dawid Michalski
  50. Wiktoria Migas
  51. Anna Mikanik
  52. Karolina Mikłus
  53. Natalia Minge
  54. Paweł Molicki
  55. Krzysztof Mrowiec
  56. Bartłomiej Mulszanowski
  57. Mateusz Niżnik
  58. Juliusz Nowak
  59. Jakub Nowicki
  60. Jakub Obracaj
  61. Rafał Ogórek
  62. Martyna Orszulak
  63. Rafał Orzechowski
  64. Zuzanna Palion
  65. Mikołaj Pałucha
  66. Wiktoria Piekorz
  67. Mateusz Popczyk
  68. Anna Porada
  69. Iwona Przybył
  70. Krzysztof Ptok
  71. Adrianna Pucek
  72. Julia Rachwalska
  73. Łukasz Radzikowski
  74. Igor Ratajczyk
  75. Kamil Ratajczyk
  76. Małgorzata Rąpała
  77. Małgorzata Rokita
  78. Wiktor Roszkowicz
  79. Maciej Ruszkowski
  80. Maciej Rzepka
  81. Weronika Sętkowska
  82. Patryk Skolik
  83. Monika Skowrońska
  84. Katarzyna Smętek
  85. Krzysztof Snopek
  86. Andrzej Socha
  87. Olga Sokół
  88. Krzyszof Sroka
  89. Semko Stachura
  90. Szymon Stefański
  91. Jakub Strażecki
  92. Natalia Szkop
  93. Mateusz Szota
  94. Patryk Szumiński
  95. Kamil Szymańki
  96. Kamila Śliwiok
  97. Anna Święch
  98. Monika Święciak
  99. Weronika Teper
  100. Aleksandra Trusz
  101. Agnieszka Trzaskowska
  102. Julia Uzdowska
  103. Kamila Walo
  104. Krzysztof Watala
  105. Sandra Weselska
  106. Maciej Węcki
  107. Daniel Wichary
  108. Martyna Wielkopolan
  109. Michalina Wierus
  110. Adrianna Wierzbik
  111. Kacper Wietecha
  112. Ignacy Wilczek
  113. Bartłomiej Witek
  114. Aleksander Wójcik
  115. Pawel Wójtowicz
  116. Michał Wycisk
  117. Jakub Zabost
  118. Agnieszka Zachariasiewicz
  119. Zuzanna Zakrzewska
  120. Marta Zdunek
  121. Judyta Zimnoch
  122. Natalia Zoń

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację IV edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach, która odbędzie się 14 marca 2011 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.


Powrót do poprzedniej strony strzalka