Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia do EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej według kolejności zgłoszeń.

  1. Witold Adamkiewicz
  2. Bartosz Andrzejczak
  3. Jarosław Andrzejczak
  4. Emma Balajcza
  5. Laura Balajcza
  6. Małgorzata Anna Bartosz
  7. Michał Bartyzel
  8. Gabriel Biegniewski
  9. Alicja Blecha
  10. Zuzanna Bodek
  11. Jakub Bodek
  12. Weronika Borowska
  13. Jakub Borowy
  14. Anna Buchman
  15. Katarzyna Buczak
  16. Tomasz Buks
  17. Michał Bursztynowski
  18. Aleksandra Chałupka
  19. Adam Chmielewski
  20. Aleksander Chmielewski
  21. Natalia Cichocka
  22. Martyna Dębska
  23. Kamil Do Anh
  24. Michał Dobrzycki
  25. Jakub Ferdynand
  26. Dorota Floriańczyk
  27. Bartosz Furtak
  28. Paweł Galas
  29. Marcin Galas
  30. Joanna Gawron
  31. Julianna Gigol
  32. Daniel Górniak
  33. Darek Greger
  34. Karolina Greń
  35. Wiktoria Grycuk
  36. Marta Grzybicka
  37. Zuzanna Halubka
  38. Damian Hendożko
  39. Paweł Herter
  40. Kajetan Huruk
  41. Arkadiusz Jakubowski
  42. Bartłomiej Janowski
  43. Adrianna Jezierska
  44. Dominik Jędrzejowski
  45. Anna Jurczyk
  46. Aleksandra Kamińska
  47. Alicja Kaska
  48. Ewa Kaźmierska
  49. Marta Kąkol
  50. Zuzanna Kilanowska
  51. MaksymilianKiryluk
  52. Jakub Kisiel
  53. Oskar Klonowski
  54. Igor Kołowiecki
  55. Julia Komorowska
  56. Julia Konieczna
  57. Krzysztof Konwerski
  58. Emilia Kozłowska
  59. Filip Kozłowski
  60. Agata Krawczyńska
  61. Jan Jakub Kruszewski
  62. Jakub Kubiczek - Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Warszawy w Warszawie
  63. Jakub Kubiczek - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 85 STO w Piastowie
  64. Aleksandra Kuczyńska
  65. Grzegorz Kuderski
  66. Filip Kulesza
  67. Tomasz Jan Kuliberda
  68. Łukasz Kumidor
  69. Marcel Kupis
  70. Maciej Lato
  71. Krzysztof Leszko
  72. Helena Liesenfeld
  73. Jeremi Lipiec
  74. Klaudia Lutomska
  75. Wiktor Łuczak
  76. Kacper Madej
  77. Jan Makowski
  78. Joanna Maksymiuk
  79. Remigiusz Małek
  80. Filip Materek
  81. Stanisław Matuszewski
  82. Wiktoria Mikaszewska
  83. Maria Mikolajczyk
  84. Zuzanna Mikołajczyk
  85. Radosław Moczarski
  86. Magda Molenda
  87. Agata Monik
  88. Tomasz Muszyński
  89. Sebastian Mysiakowski
  90. Maciej Nakoniecznik
  91. Julia Niedziela
  92. Natalia Niedziela
  93. Nikodem Niziołek
  94. Karolina Nosorowska
  95. Anna Oglęcka
  96. Maksymilian Oliwa
  97. Beata Olszewska
  98. Wiktor Onyszkiewicz
  99. Anita Ostrzycka
  100. Karolina Pajączek
  101. Piotr Pawlak
  102. Emilia Pietryga
  103. Kamil Poulain
  104. Klaudia Preus
  105. Jan Prugarewicz
  106. Jan Puzyna
  107. Oliwia Puzyrewska
  108. Karina Rezner
  109. Zofia Rodak
  110. Małgosia Rudnicka
  111. Natalia Rutkowska
  112. Artur Rytel-Kuc
  113. Julia Sadkowska
  114. Barbara Samsel
  115. Weronika Skibicka
  116. Paweł Skowroński
  117. Kamila Skrzypek
  118. Karolina Smykiewicz
  119. Mateusz Sokoluk
  120. Adam Piotr Stasiak
  121. Joanna Syroka
  122. Klaudia Szatanik
  123. Piotr Szcześniak
  124. Piotr Szefler
  125. Emma Szpura
  126. Mateusz Szymański
  127. Jan Szyszko
  128. Szymon Świerszcz
  129. Jan Toczko
  130. Patryk Tomaszewski
  131. Julian Przemysław Trzciński
  132. Robert Tuczyński
  133. Julia Saskia Walkowska
  134. Adam Wangrat
  135. Julia Wesołowska
  136. Weronika Wiak
  137. Natalia Wiak
  138. Michał Widz
  139. Renata Wielgosz
  140. Antoni Wilgat
  141. Aleksander Wlazło
  142. Anna Maria Wojnar
  143. Paulina Wojtczuk
  144. Natalia Wójcicka
  145. Dawid Wójcicki
  146. Jakub Wysocki
  147. Bartosz Wyszomirski
  148. Natalia Wyszyńska
  149. Aleksander Zajączkowski
  150. Dominik Zajączkowski
  151. Marta Zakrzewska
  152. Radosław Zalewski
  153. Mateusz Zaremba
  154. Natalia Zielińska
  155. Iga Zyzik
  156. Jan Żak
  157. Jadwiga Żochowska
  158. Gabriel Żochowski
  159. Szymon Żuchowski
  160. Tomasz Żukowski

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację VII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, która odbędzie się 15 marca 2011 r. w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Początek zajęć: godz. 18.00.


Powrót do poprzedniej strony strzalka