Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację V edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku, która odbędzie się 29 września 2011 r. w budynku Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku w sali 301 na II piętrze (zajęcia dla studentów). Zajęcia dla rodziców odbędą się w sali 302 na II piętrze. Początek zajęć: godz. 17:30.

  1. Julia Ambroziak
  2. Weronika Babicz
  3. Bartosz Bagiński
  4. Julia Bąbczyńska
  5. Cezary Bączek
  6. Adam Bernacki
  7. Kaja Anna Bezzubik
  8. Agata Bijak
  9. Michał Bobrowski
  10. Kinga Boćkowska
  11. Aleksandra Borkowska
  12. Patrycja Borowa
  13. Kamila Citko
  14. Piotr Daniszewski
  15. Przemysław Dominikowski
  16. Magda Domurat
  17. Adam Duczkowski
  18. Michał Gerasimiuk
  19. Katarzyna Gierasimiuk
  20. Julia Gołębiewska
  21. Michał Górski
  22. Marcin Gryko
  23. Eryk Ignatowski
  24. Aleksandra Iwaniuk
  25. Artur Iwanowicz
  26. Kamil Jakoniuk
  27. Rafał Piotr Janik
  28. Grzegorz Jedrzejczak
  29. Jakub Judzicki
  30. Kacper Jurkowski
  31. Marta Kadłubowska
  32. Małgorzata Kiślak
  33. Julia Koleśnik
  34. Dominika Korolczuk
  35. Gabriela Korzątkowska
  36. Sylwek Kosk
  37. Patrycja Kosk
  38. Piotr Kościuk
  39. Aleksandra Kotowicz
  40. Marceli Kuberski
  41. Aleksander Kucharski
  42. Jakub Kulesza
  43. Aleksandra Lenczewska
  44. Hubert Leszczyński
  45. Weronika Lickiewicz
  46. Katarzyna Maksymiuk
  47. Michał Malecki
  48. Julia Masalska
  49. Julia Michalczuk
  50. Karol Michalik
  51. Paweł Michniuk
  52. Michał Mieczkowski
  53. Marcin Milewski
  54. Damian Misiuk
  55. Julia Modzelewska
  56. Emilia Ewa Mucharska
  57. Kamil Niewiński
  58. Grzegorz Ołdakowski
  59. Urszula Pacanowska
  60. Gabriela Perkowska
  61. Magdalena Piechowska
  62. Andrzej Pilichowski
  63. Mateusz Piłaszewicz
  64. Sebastian Pleszuk
  65. Natalia Podgajecka
  66. Ewa Potmalnik
  67. Izabela Pruszyńska
  68. Gabriela Radomska
  69. Julia Redlińska
  70. Adam Rogiński
  71. Paulina Rogowska
  72. Iga Romowska
  73. Kamil Rudak
  74. Michał Ruszuk
  75. Daria Sadowska
  76. Jan Sadowski
  77. Julia Sawicka
  78. Blanka Seredyńska
  79. Tomasz Sidor
  80. Mateusz Siemieniuk
  81. Kamil Sienicki
  82. Natalia Siewko
  83. Zuzanna Sojko
  84. Zuzanna Sosnowska
  85. Lena Stasiełuk
  86. Michał Szczepański
  87. Patrycja Szkiłądż
  88. Jakub Szóstko
  89. Julia Szulc
  90. Michał Tokajuk
  91. Magdalena Tołczyk
  92. Magdalena Turecka
  93. Zuzanna Twarowska
  94. Edward Urban
  95. Martyna Wasilewska
  96. Bartłomiej Wilczyński
  97. Jakub Wołosik
  98. Hanna Zdanowicz
  99. Daniel Zienkiewicz
  100. Grzegorz Zińczuk


Osoby, którym nie udało się zakwalifikować na zajęcia, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Eksperci Freekonomii", w którym wygrać można indeksy EUD! Szczegóły konkursu - KLIKNIJ!


Powrót do poprzedniej strony strzalka