Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na III edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu (zgłoszenia z okresu 6-28 lutego 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 1 marca 2012 r. w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 w Auli UEP. Początek zajęć o godz. 18.00.

  1. Julia Arning
  2. Jakub Maksymilian Bajer
  3. Hubert Balcerzak
  4. Marianna Banaszak
  5. Adam Barszczewski
  6. Aleksandra Natasza Bednarek
  7. Julia Biegańska
  8. Wiktoria Bosiacka
  9. Weronika Budzisz
  10. Julia Cichocka
  11. Julia Ciszak
  12. Katarzyna Colombo
  13. Miriam Czachor
  14. Grzegorz Czechmanowski
  15. Weronika Czyż
  16. Wiktoria Nikol Dawid
  17. Aleksandra Derwich
  18. Jakub Durkiewicz
  19. Alicja Dymek
  20. Agata Frąckowiak
  21. Zuzanna Gańska
  22. Barbara Gielnik
  23. Jakub Golec
  24. Antoni Górny
  25. Patryk Grajewski
  26. Wiktoria Grenda
  27. Weronika Grocholewska
  28. Anastazja Jankiewicz
  29. Laura Januszak
  30. Kuba Jaskólski
  31. Weronika Jaśkowiak
  32. Patryk Jędrzejewski
  33. Agata Kaszubowska
  34. Klaudia Klaczyńska
  35. Franciszek Knez
  36. Dominik Koncewicz
  37. Marta Kopras
  38. Tomasz Korobacz
  39. Michał Kowalski
  40. Mateusz Kowalski
  41. Bartek Kraśniak
  42. Kuba Krzywosz
  43. Matylda Kubiak
  44. Maciej Kus
  45. Maria Laskus
  46. Paweł Lewicki
  47. Aleksandra Lichtańska
  48. Wiktor Ludwiniak
  49. Franciszek Łopka
  50. Michał Łużniak
  51. Kinga Lużyńska
  52. Aleksandra Łyskanowska
  53. Konrad Majos
  54. Michał Malinowski
  55. Karol Marciniak
  56. Julia Materna
  57. Zosia Mąkowska
  58. Marta Mikołajczyk
  59. Maciej Misiak
  60. Ewa Magdalena Myszczyszyn
  61. Mieszko Nowak
  62. Oskar Nowak
  63. Nina Aleksandra Nowocień
  64. Mikołaj Olejnik
  65. Marcin Organiściak
  66. Aleksandra Maria Oto
  67. Maciej Pacholski
  68. Tobiasz Paciorek
  69. Damian Pawlikowski
  70. Katarzyna Pinkowska
  71. Jakub Pluciński
  72. Mikołaj Pogonowski
  73. Jan Pożywiłko
  74. Emilia Przybył
  75. Joanna Radoła
  76. Weronika Radzi
  77. Julia Ratajczak
  78. Tomasz Romanowski
  79. Tobias Rottmann
  80. Jakub Rzeszut
  81. Jakub Samorek
  82. Maria Schoen
  83. Marta Segert
  84. Krzysztof Siciński
  85. Jakub Sienkiewicz
  86. Arkadiusz Sklepik
  87. Zuzanna Skonieczna
  88. Bogumiła Skwara
  89. Nicola Stefaniak
  90. Filip Stróżyk
  91. Mateusz Strugała
  92. Daniel Strzelbicki
  93. Lena Sykut
  94. Laura Szar
  95. Zuzanna Szczepańska
  96. Marcjanna Szlachetka
  97. Dominika Szwankowska
  98. Jakub Szymański
  99. Agnieszka Śmigielska
  100. Sandra Tomkowiak
  101. Łukasz Walkowiak
  102. Zofia Wiatr
  103. Wojciech Wieliński
  104. Beata Wiśniewska
  105. Michał Wiśniewski
  106. Marta Witkowska
  107. Aleksandra Witos
  108. Mateusz Wiza
  109. Adrian Włoszyński
  110. Antonina Woźnicka
  111. Zuzanna Wrzesińska
  112. Marta Zając
  113. Mateusz Zawileński
  114. Philip Zubel
  115. Zbigniew Żołnierowicz
  116. Mateusz Żyto

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka