Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Kielcach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Kielcach (zgłoszenia z okresu 6-28 lutego 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 29 lutego 2012 r. w budynku Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej 109a w Auli II. Początek zajęć o godz. 18.00.

  1. Grzegorz Barański
  2. Mateusz Brożek
  3. Katarzyna Brzoza
  4. Zuzanna Cebertowicz
  5. Maria Cedzyńska
  6. Weronika Chrabąszcz
  7. Jakub Chwaliński
  8. Aleksandra Ciepluch
  9. Adam Cieślicki
  10. Bartosz Cynk
  11. Jakub Ćwik
  12. Dominika Dadziak
  13. Monika Długosz
  14. Patryk Dukalski
  15. Michał Dulęba
  16. Jakub Ferens
  17. Aleksandra Fert
  18. Kacper Fert
  19. Klaudia Gajewska
  20. Paweł Garmulewicz
  21. Nikola Gaweł
  22. Dominik Glazer
  23. Magda Gołos
  24. Julia Górka
  25. Aleksandra Haba
  26. Gabriela Hyż
  27. Daria Kinga Jankowska
  28. Kaja Janus
  29. Patrycja Janus
  30. Jakub Janusz
  31. Kacper Jarząb
  32. Zuzanna Jóźwik
  33. Barbara Jaworska
  34. Weronika Kaczmarczyk
  35. Przemysław Kaniecki
  36. Antoni Kasprzyk
  37. Jakub Kazanowski Kazanowski
  38. Emilia Kmita
  39. Edyta Kołacz
  40. Adrian Kołodziej
  41. Daniel Kołodziejski
  42. Anna Kołsut
  43. Łukasz Kondrak
  44. Kacper Kopacz
  45. Igor Korus
  46. Paweł Kowalczyk
  47. Jakub Kozłowski
  48. Aleksandra Weronika Krajewska
  49. Patryk Lewczuk
  50. Wiktoria Ludwicka
  51. Michał Łebek
  52. Mikołaj Marzec
  53. Dawid Matałowski
  54. Oskar Mikus
  55. Martyna Niewiadomska
  56. Marcel Nowak
  57. Wiktoria Nowak
  58. Weronika Nowak
  59. Natalia Nowak
  60. Jakub Nowosiński
  61. Aleksandra Ołownia
  62. Michał Orkisz
  63. Łukasz Oszczypała
  64. Patrycja Pietrzyk
  65. Jakub Prusicki
  66. Weronika Pyk
  67. Maciej Rękas
  68. Marek Robak
  69. Hanna Rogala
  70. Maja Rogoż
  71. Rafał Rozpara
  72. Mateusz Sajda
  73. Kinga Serafin
  74. Aleksander Serzysko
  75. Karina Sierpniak
  76. Karolina Skarbek
  77. Bartosz Smoczyński
  78. Katarzyna Sokołowska
  79. Jakub Stempniowski
  80. Jakub Stępiński
  81. Krystian Stępnik
  82. Bartłomiej Styczeń
  83. Krzysztof Susło
  84. Maciej Syska
  85. Konrad Szafulski
  86. Aleksandra Ślusarczyk
  87. Adam Tusień
  88. Wiktor Welik
  89. Julia Wieczorek
  90. Magdalena Włodarek
  91. Jakub Wojciechowski
  92. Piotr Wojsa
  93. Piotr Wrzecionek
  94. Justyna Wypych
  95. Karol Zagródka
  96. Wiktor Zdeb
  97. Aleksandra Zięba
  98. Patrycja Żak
  99. Marcin Żądło

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka