Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 1 marca 2012 r. w budynku Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku (sala 301 na II piętrze). Początek zajęć: godz. 17:30.

  1. Maciej Aleksiejuk
  2. Laura Daria Augustyn
  3. Weronika Babicz
  4. Anna Babińska
  5. Cezary Bączek
  6. Adam Bernacki
  7. Michał Bobrowski
  8. Kinga Boćkowska
  9. Paula Borkowska
  10. Aleksandra Borkowska
  11. Piotr Brzęś
  12. Jakub Chomko
  13. Piotr Daniszewski
  14. Gabriela Dębkowska
  15. Przemysław Dominikowski
  16. Magda Domurat
  17. Damian Drywulski
  18. Adam Duczkowski
  19. Jakub Dybacki
  20. Dawid Falkowski
  21. Dominika Faszczewska
  22. Bartłomiej Gaca
  23. Michał Gerasimiuk
  24. Urszula Gilewska
  25. Wiktor Gogol
  26. Michał Górski
  27. Miłosz Gryka
  28. Marcin Gryko
  29. Gabriela Guszcza
  30. Paulina Hryszko
  31. Dariusz Hyżyk
  32. Eryk Ignatowski
  33. Aleksandra Iwaniuk
  34. Artur Iwanowicz
  35. Damian Iwanowicz
  36. Emil Jabłoński
  37. Rafał Piotr Janik
  38. Paulina Januszewska
  39. Julia Jaworska
  40. Grzegorz Jędrzejczak
  41. Agnieszka Jóźwik
  42. Natalia Jurczuk
  43. Julia Kabać
  44. Krzysztof Kapliński
  45. Julita Kasjaniuk
  46. Joanna Kasjaniuk
  47. Małgorzata Kiślak
  48. Kacper Kłosek
  49. Jędrzej Tomasz Koronkiewicz
  50. Sylwester Kosk
  51. Patrycja Kosk
  52. Piotr Kościuk
  53. Aleksandra Kotowicz
  54. Izabela Kowalczuk
  55. Mateusz Krupski
  56. Kacper Kucharczyk
  57. Aleksander Kucharski
  58. Michał Kuźma
  59. Wojciech Lach
  60. Aleksandra Lenczewska
  61. Fabiana Levon
  62. Weronika Lickiewicz
  63. Bartosz Łuniewski
  64. Julia Magnuszewska
  65. Katarzyna Maksymiuk
  66. Michał Malecki
  67. Szymon Malinowski
  68. Michał Matuk
  69. Krzysztof Michalski
  70. Paweł Michniuk
  71. Tomasz Michrowski
  72. Michał Mieczkowski
  73. Marcin Milewski
  74. Natalia Młodzianowska
  75. Emilia Ewa Mucharska
  76. Emilia Niedźwiecka
  77. Mateusz Nikołajuk
  78. Karolina Okurowska
  79. Grzegorz Ołdakowski
  80. Aneta Parfieniuk
  81. Magdalena Piechowska
  82. Jan Marcin Pilarski
  83. Mateusz Piłaszewicz
  84. Sylwia Pisanko
  85. Patryk Pruszkowski
  86. Adam Rogiński
  87. Iga Romowska
  88. Jan Rybarczyk
  89. Daria Sadowska
  90. Jan Sadowski
  91. Julia Saniewska
  92. Sebastian Sarosiek
  93. Julia Sawicka
  94. Aleksandra Serafin
  95. Tomasz Sidor
  96. Milena Siemieniako
  97. Mateusz Siemieniuk
  98. Natalia Siewko
  99. Mateusz Mirosław Sitniczuk
  100. Urszula Skurska
  101. Maciej Starosta
  102. Karol Szafarski
  103. Julia Szafran
  104. Michał Szczepański
  105. Przemek Szpakowicz
  106. Aleksandra Maria Śliwowska
  107. Michał Tokajuk
  108. Magdalena Tołczyk
  109. Emilia Turczyńska
  110. Edward Mariusz Urban
  111. Tomasz Waluk
  112. Martyna Wasilewska
  113. Tomasz Wasilewski
  114. Mateusz Werykowski
  115. Mateusz Wiszowaty
  116. Jakub Wołosik
  117. Julia Zieniewicz
  118. Daniel Zienkiewicz
  119. Grzegorz Zińczuk
  120. Joanna Zubowska
Osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych, serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka