Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach (zgłoszenia z okresu 5-16 września 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 24 września 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.

Lista osób zakwalifikowanych z naboru dodatkowego (17-20.09.2012):

  1. Izabela Ciompa
  2. Amadeusz Czarnota
  3. Ewa Gizda
  4. Dominika Hombek
  5. Magdalena Juranek
  6. Maksymilian Kawaler
  7. Wiktoria Kołodziej
  8. Kamila Koślacz
  9. Damian Mliński
  10. Krzysztof Mliński
  11. Aleksander Piotrowski
  12. Martyna Potopa
  13. Lea Satala
  14. Kacper Suchy
  15. Katarzyna Szlęk
  16. Adrianna Szlęk
  17. Kamila Śmieja
  18. Aleksandra Tybor
  19. Daria Wilczyńska
  20. Dariusz Zybura

Lista osób zakwalifikowanych z naboru podstawowego (5-16.09.2012):

  1. Zuzanna Adamczyk
  2. Miłosz Adamiec
  3. Tomasz Bandzerewicz
  4. Marcel Bartoszewski
  5. Natalia Błaszczyk
  6. Julia Boba
  7. Michał Charatyk
  8. Wiktoria Cichowska
  9. Karolina Czupała
  10. Jakub Denis
  11. Julia Drużyńska
  12. Sebastian Duda
  13. Radosław Dutczak
  14. Marcel Folejecki
  15. Katarzyna Gąsiorek
  16. Agnieszka Góral
  17. Anna Grabowska
  18. Aleksandra Grudzień
  19. Kamil Hajduk
  20. Julia Hanke
  21. Zofia Haśnik
  22. Sara Januszewska
  23. Marcelina Jendrysek
  24. Igor Jesionek
  25. Dawid Jończyk
  26. Mateusz Karwat
  27. Aleksandra Kierońska
  28. Jan Kobierski
  29. Magdalena Kocot
  30. Julia Kolarczyk
  31. Martyna Kołatek
  32. Barbara Kołtun
  33. Agata Komorowska
  34. Maciej Kopczyk
  35. Bartosz Korcz
  36. Jakub Kostka
  37. Mateusz Kozdrój
  38. Izabela Krauze
  39. Katarzyna Król
  40. Jakub Kubeczko
  41. Natalia Kuberska
  42. Dariusz Kula
  43. Julia Kusak
  44. Artur Kuś
  45. Wojciech Libera
  46. Filip Lipiński
  47. Katarzyna Luber
  48. Paweł Łacinnik
  49. Agata Małyska
  50. Izabela Mandla
  51. Piotr Matuszak
  52. Natalia Michalik
  53. Julia Mirowska
  54. Paweł Misztal
  55. Julia Moś
  56. Karolina Muc
  57. Jacek Noszczyk
  58. Magdalena Nuckowska
  59. Karolina Odrobińska
  60. Wioletta Olszewska
  61. Michał Palka
  62. Jan Pawłowski
  63. Anna Pogorzelska
  64. Jakub Przybylik
  65. Kinga Rajczykowska
  66. Igor Ratajczyk
  67. Kamil Ratajczyk
  68. Michał Romanowski
  69. Laeticia Saquet
  70. Jakub Skórka
  71. Julia Socha
  72. Martyna Sokół
  73. Katarzyna Solecka
  74. Andrzej Sołtysik
  75. Jędrzej Sroka
  76. Michał Stefanik
  77. Anna Stolecka
  78. Hubert Suchecki (Zawiercie)
  79. Hubert Suchecki (Góra Kalwaria)
  80. Julia Sygut
  81. Bartłomiej Szczepanik
  82. Jan Szczerba
  83. Paweł Szczęsny
  84. Małgorzata Szewieczek
  85. Paweł Szymański
  86. Karol Szymkowiak
  87. Piotr Ścibisz
  88. Robert Śliwka
  89. Szymon Ślubik
  90. Jakub Twardzik
  91. Weronika Więcek
  92. Klaudia Woźniak
  93. Jakub Wróbel
  94. Tomasz Wypiór
  95. Dominik Zbijowski
  96. Przemyslaw Zur
  97. Marcin Piotr Zwierzyński
  98. Maryla Zyskowska

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka