Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku (zgłoszenia z okresu 5-16 września 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 27 września 2012 r. w budynku Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku (sala 301 na II piętrze). Początek zajęć: godz. 17:30.

Lista osób zakwalifikowanych z naboru dodatkowego (17-20.09.2012):
  1. Mateusz Naumiuk
  2. Weronika Szatyłowicz
Lista osób zakwalifikowanych z naboru podstawowego (5-16.09.2012):
  1. Maciej Aleksiejuk
  2. Aleksander Anchimiuk
  3. Laura Daria Augustyn
  4. Martyna Baranowska
  5. Mateusz Bartoszewicz
  6. Jan Bilwin
  7. Michał Bobrowski
  8. Kinga Boćkowska
  9. Zuzanna Anna Cander
  10. Roman Jakub Chomko
  11. Gabriela Dąbrowska
  12. Iga Derlukiewicz
  13. Gabriela Dębkowska
  14. Małgorzata Dębowska
  15. Przemysław Dominikowski
  16. Julia Duchnowska
  17. Jakub Dybacki
  18. Sara Dziemiańczyk
  19. Eliza Gaińska
  20. Daria Gaińska
  21. Piotr Gierez
  22. Zuzanna Głowacka
  23. Aleksandra Grabowska
  24. Katarzyna Grabowska
  25. Miłosz Gryka
  26. Marcin Gryko
  27. Mateusz Horczak
  28. Szymon Hutnik
  29. Aleksandra Wiktoria Iwaniuk
  30. Artur Iwanowicz
  31. Damian Iwanowicz
  32. Mateusz Iwanowicz
  33. Julia Jaworska
  34. Natalia Jurczuk
  35. Mateusz Kalinowski
  36. Krzysztof Kapliński
  37. Weronika Kielmel
  38. Mateusz Kirpsza
  39. Oliwia Kmieć
  40. Sylwester Kosk
  41. Patrycja Kosk
  42. Daniel Kosk
  43. Krzysztof Krakowski
  44. Kacper Kropiewnicki
  45. Agata Gabriela Liszewska
  46. Agata Liszewska
  47. Piotr Lubaszewski
  48. Marta Łosakiewicz
  49. Jakub Michał Makulewski
  50. Hubert Malinowski
  51. Małgorzata Michalska
  52. Gabriela Midro
  53. Paweł Mikołajuk
  54. Karolina Milewska
  55. Kacper Mocniak
  56. Stanisław Morawski
  57. Julia Murza
  58. Michał Naumowicz
  59. Maciej Naumowicz
  60. Konrad Paweł Nawrotek
  61. Emilia Niedźwiecka
  62. Patrycja Niewińska
  63. Mateusz Nikołajuk
  64. Karolina Okurowska
  65. Natalia Owłasiuk
  66. Jan Marcin Pilarski
  67. Jan Pilarski
  68. Magdalena Pizczatowska
  69. Adam Popławski
  70. Zuzanna Potocka
  71. Michał Potocki
  72. Małgorzata Półkosznik
  73. Tomasz Półkosznik
  74. Bartosz Regucki
  75. Paulina Rogowska
  76. Mateusz Roman
  77. Jakub Roman
  78. Cezary Rudczuk
  79. Daria Rudczuk
  80. Michał Sacharczuk
  81. Aleksandra Sak
  82. Julia Saniewska
  83. Kacper Sęk
  84. Mateusz Siemieniuk
  85. Julia Sieniuc
  86. Przemysław Stocki
  87. Maciej Szerszunowicz
  88. Elwira Szymborska
  89. Gabryiela Śnitko
  90. Gabriela Tołkacz
  91. Julia Truszkowska
  92. Tomasz Wasilewski
  93. Aleksandra Waszkiewicz
  94. Joanna Wawrzeniuk
  95. Mateusz Werykowski
  96. Jakub Werykowski
  97. Mateusz Werykowski
  98. Aleksandra Wilczewska
  99. Julia Zieniewicz
  100. Joanna Zubowska
  101. Piotr Żywolewski


Powrót do poprzedniej strony strzalka