Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu (zgłoszenia z okresu 5-16 września 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 27 września 2012 r. w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 w Auli UEP. Początek zajęć o godz. 18.00.

Lista osób zakwalifikowanych z naboru dodatkowego (17-20.09.2012):
  1. Bartłomiej Andrzejczak
  2. Krzysztof Burek
  3. Oliwia Czajowska
  4. Anna Górnik
  5. Laura Gromko
  6. Anna Korach
  7. Konstanty Kordas
  8. Magdalena Kruk
  9. Jagoda Małyszek
  10. Katia Marchewka
  11. Natalia Mrula
  12. Marcin Organiściak
  13. Julia Pradzyńska
  14. Filip Siwiński
  15. Alicja Skrzypczak
  16. Magdalena Skrzypczak
  17. Zuzanna Maria Skuba
  18. Maciej Stefaniak
  19. Klaudia Sztuka
  20. Julia Tomczak
  21. Alex Wawrzynkowski
  22. Wiktoria Wlekła
Lista osób zakwalifikowanych z naboru podstawowego (5-16.09.2012):
  1. Iga Adamska
  2. Monika Adamska
  3. Mikołaj Andrusiuk
  4. Dominika Augustyniak
  5. Jan Banowski
  6. Wiktor Białowąs
  7. Julia Biegańska
  8. Emilia Błaszak
  9. Zuzanna Choremska
  10. Oliwia Czajowska
  11. Grzegorz Czechmanowski
  12. Maciej Czechmanowski
  13. Wiktoria Nikol Dawid
  14. Natalia Frankowska
  15. Basia Gielnik
  16. Jakub Golec
  17. Paweł Gołębiowski
  18. Kacper Gorzelany
  19. Małgorzata Górska
  20. Joanna Górska
  21. Patryk Grajewski
  22. Jakub Jaguś
  23. Weronika Jaśkowiak
  24. Andrzej Jerzykiewicz
  25. Iga Jezierska
  26. Wiktoria Jędroszkowiak
  27. Patryk Jędrzejewski
  28. Jerzy Kaczmarek
  29. Natalia Kaniewska
  30. Maksymilian Kara
  31. Sandra Kasznia
  32. Jakub Koczorowski
  33. Marcin Konopacki
  34. Zuzanna Korbel
  35. Michalina Kulka
  36. Kinga Kusiak
  37. Maria Laskus
  38. Aleksandra Lichtańska
  39. Jakub Lisiak
  40. Wiktor Ludwiniak
  41. Oskar Łętowski
  42. Aleksandra Łyskanowska
  43. Monika Majewska
  44. MIchał Malinowski
  45. Jakub Mazur
  46. Antonina Miedzińska
  47. Maciej Misiak
  48. Kornelia Nejmańska
  49. Oskar Nowak
  50. Nina Nowocień
  51. Maria Ofierska
  52. Tobiasz Paciorek
  53. Mateusz Pawlicki
  54. Patrycja Pełczyńska
  55. Mateusz Pełka
  56. Natalia Phillips
  57. Michał Pięt
  58. Karolina Piłat
  59. Katarzyna Pinkowska
  60. Jakub Pluciński
  61. Paweł Płuciennik
  62. Mikołaj Pogonowski
  63. Jakub Praszczyk
  64. Artur Prentki
  65. Dominika Prządka
  66. Julia Przybył
  67. Joanna Radoła
  68. Julia Ratajczak
  69. Adam Roszkiewicz
  70. Stefan Rucki
  71. Jan Ryl-Krystianowski
  72. Dominika Sikorska
  73. Jacek Sobiech
  74. Klaudia Sokołowska
  75. Marcin Stamburski
  76. Antoni Stroiński
  77. Filip Stróżyk
  78. Wojciech Strykowski
  79. Paulina Strzelecka
  80. Zuzanna Szczepańska
  81. Wojciech Szeląg
  82. Agnieszka Szeller-Wachowiak
  83. Klaudia Sztuka
  84. Dariusz Szymański
  85. Sandra Tomkowiak
  86. Oskar Trawiński
  87. Filip Walczak
  88. Filip Wesołowski
  89. Zofia Wiatr
  90. Krystyna Wiatr
  91. Beata Wiśniewska
  92. Joanna Witkowska
  93. Aleksandra Witos
  94. Dorota Wlazło
  95. Adrian Włoszyński
  96. Tomasz Wnykowicz
  97. Antonina Woźnicka
  98. Zuzanna Wrzesińska
  99. Mateusz Zawileński
  100. Piotr Zimny
  101. Philip Zubel
  102. Zbigniew Żołnierowicz
  103. Mateusz Żyto

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka