Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Lublinie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Lublinie . Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 4 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Początek zajęć: godz. 18.00.

Lista zakwalifikowanych z rekrutacji dodatkowej (zgłoszenia z okresu 11 - 28 lutego 2013):
  1. Piotr Auvray
  2. Nina Biel
  3. Alicja Bielecka
  4. Kacper Gazda
  5. Piotr Hankiewicz
  6. Karol Jasińczak
  7. Aleksandra Kowaluk
  8. Paweł Książek
  9. Wiktoria Łagowska
  10. Martyna Łaszewska
  11. Gabriela Mańka
  12. Kacper Nowosadzki
  13. Mateusz Opajdowski
  14. Grzegorz Pajduszewski
  15. Jakub Stachyra
  16. Oliwia Strojek
  17. Gabriela Szymańska
  18. Karol Śnieżek
  19. Bartek Winiarski
  20. Michał Wróbel
  21. Bartosz Zbiciak
  22. Bartosz Zubiak
  23. Michał Zyśk
Lista zakwalifikowanych z rekrutacji podstawowej (zgłoszenia z okresu 21 stycznia - 10 lutego 2013):
  1. Magda Ahmed
  2. Weronika Anulewicz
  3. Maksymilian Baran
  4. Nikola Bocian
  5. Michał Boruta
  6. Wiktor Brzozowski
  7. Maksymilian Chapski
  8. Michał Chojęta
  9. Angelika Sabina Czubak
  10. Laura Wiktoria Czubak
  11. Adam Dalczyński
  12. Antonina Dolecka
  13. Bartosz Ferens
  14. Jakub Gajos
  15. Agnieszka Gońka
  16. Aleksandra Grzelak
  17. Szymon Gumiela
  18. Wiktor Gumieniak
  19. Karolina Guz
  20. Laura Hamzeh
  21. Klaudia Janikowska
  22. Paweł Janowski
  23. Julia Kaczmarzewska
  24. Katarzyna Kałkus
  25. Jakub Karpiński
  26. Magdalena Kasianiuk
  27. Bartłomiej Klimek
  28. Marcel Knap
  29. Kaja Kołodziej
  30. Jakub Konieczny
  31. Grzegorz Kosior
  32. Jakub Kościk
  33. Klaudia Kowalczyk
  34. Marta Kusak
  35. Adam Lato
  36. Aleksandra Małyska
  37. Bogumiła Małyska
  38. Nina Masłowska
  39. Krystian Maternia
  40. Michał Matyjaszek
  41. Gabriel Molenda
  42. Laila Nassar
  43. Jan Nazaruk
  44. Mateusz Ostrowski
  45. Łukasz Piasecki
  46. Paweł Piekutowski
  47. Kamil Pietrzak
  48. Adrian Pietrzyk
  49. Dominik Piróg
  50. Gabriel Piróg
  51. Alicja Reszka
  52. Klaudia Rozbicka
  53. Maciej Rzeszowski
  54. Wojciech Sarnowski
  55. Weronika Serafin
  56. Krzysztof Siemieński
  57. Kinga Skoczylas
  58. Karolina Sławińska
  59. Kamil Sołtys
  60. Anna Szurek
  61. Paulina Szyszko
  62. Filip Telenda
  63. Karol Tudrejuk
  64. Mateusz Wężyk
  65. Izabela Włodarczyk
  66. Mieszko Wnuk
  67. Łukasz Woźniak
  68. Jakub Wójtowicz
  69. Jakub Wójtowicz
  70. Michał Wróblewski
  71. Mateusz Zaworski


Powrót do poprzedniej strony strzalka