Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VIII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 7 marca 2013 r. w budynku Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku (sala 301 na II piętrze). Początek zajęć: godz. 17:30.

  1. Maciej Aleksiejuk
  2. Aleksander Anchimiuk
  3. Laura Daria Augustyn
  4. Martyna Baranowska
  5. Mateusz Bartoszewicz
  6. Szymon Bedeniczuk
  7. Jakub Białek
  8. Jan Bilwin
  9. Sebastian Bobryk
  10. Kinga Boćkowska
  11. Mikołaj Buczyński
  12. Dawid Buzun
  13. Dawid Chazbijewicz
  14. Roman Jakub Chomko
  15. Anna Cieloszczyk
  16. Iga Derlukiewicz
  17. Małgorzata Dębowska
  18. Filip Dolewski
  19. Przemysław Dominikowski
  20. Julia Duchnowska
  21. Jakub Dybacki
  22. Sara Dziemiańczyk
  23. Dawid Falkowski
  24. Edyta Giedrewicz
  25. Zuzanna Głowacka
  26. Oskar Godlewski
  27. Miłosz Gryka
  28. Marcin Gryko
  29. Krystian Grynczel
  30. Elżbieta Gryszkiewicz
  31. Szymon Hutnik
  32. Damian Iwanowicz
  33. Mateusz Iwanowicz
  34. Artur Iwanowicz
  35. Jakub Jakoniuk
  36. Jakub Jaroszuk
  37. Natalia Jurczuk
  38. Jacek Jurkun
  39. Piotr Kadysz
  40. Mateusz Kirpsza
  41. Oliwia Kmieć
  42. Dawid Kobeszko
  43. Krzysztof Krakowski
  44. Martyna Kruczkowska
  45. Filip Kucharczyk
  46. Klaudia Kulesa
  47. Jakub Kulesza
  48. Julia Kulik
  49. Kamil Kurajew
  50. Gabriela Kuszyńska
  51. Emilia Leśniak
  52. Agata Liszewska
  53. Piotr Lubaszewski
  54. Dominik Lubowicki
  55. Sylwia Łapińska
  56. Marta Łosakiewicz
  57. Jakub Łosakiewicz
  58. Franciszek Łukaszewicz
  59. Aleksandra Mackiewicz
  60. Jakub Michał Makulewski
  61. Adam Mantiuk
  62. Maksymilian Markiewicz
  63. Olaf Markowicz
  64. Gabriela Midro
  65. Paweł Mikołajuk
  66. Karolina Milewska
  67. Kacper Mocniak
  68. Wiktoria Moczydłowska
  69. Maciej Moczydłowski
  70. Stanisław Morawski
  71. Mateusz Naumiuk
  72. Maciej Naumowicz
  73. Konrad Paweł Nawrotek
  74. Weronika Nieścieruk
  75. Mateusz Nikołajuk
  76. Patryk Nysztal
  77. Weronika Paczkowska
  78. Tomasz Panas
  79. Hanna Olga Papiernik
  80. Magdalena Maria Piszczatowska
  81. Kacper Popławski
  82. Karolina Prus
  83. Patryk Pruszkowski
  84. Patrycja Rećko
  85. Bartosz Regucki
  86. Maria Rojkowska
  87. Szymon Romańczuk
  88. Urszula Roszkowska
  89. Marcin Rudalski
  90. Daria Rudczuk
  91. Cezary Rudczuk
  92. Michał Sacharczuk
  93. Aleksandra Sak
  94. Julia Saniewska
  95. Aleksandra Sidor
  96. Gabriela Siemienkowicz
  97. Paulina Sobolewska
  98. Wiktoria Sokołowska
  99. Julia Sołowiej
  100. Alicja Anna Stypułkowska
  101. Maciej Szerzunowicz
  102. Elwira Szymborska
  103. Gabriela Śnitko
  104. Maria Tarasiuk
  105. Gabriela Tołkacz
  106. Konrad Tomczyk
  107. Gwido Trusiewicz
  108. Julia Truszkowska
  109. Wojciech Wasilewski
  110. Tomasz Wasilewski
  111. Martyna Maria Wasiluk
  112. Aleksandra Waszkiewicz
  113. Jakub Werykowski
  114. Mateusz Werykowski
  115. Aleksandra Wilczewska
  116. Natalia Woroniecka
  117. Bartosz Zaniewski
  118. Emilia Zawadzka
  119. Julia Zieniewicz
  120. Piotr Żywolewski

Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka