Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Rzeszowie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Rzeszowie. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 7 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w Auli A3 zlokalizowanej na parterze budynku. Początek zajęć: godz. 17.30.

  1. Eryk Aniołczyk
  2. Jakub Argasiński
  3. Martyna Bać
  4. Arkadiusz Bal
  5. Kamil Bembenek
  6. Kamil Benesz
  7. Patryk Borowiec
  8. Jakub Borowiec
  9. Wiktoria Chemska
  10. Emilia Chmiel
  11. Mateusz Cieszyński
  12. Gustaw Cyburt
  13. Sebastian Cyło
  14. Aleksandra Czech
  15. Ewelina Czudec
  16. Klaudia Czyż
  17. Alicja Czyż
  18. Jakub Ćwik
  19. Maksymilian Demitraszek
  20. Michał Długosz
  21. Paweł Dobrzański
  22. Filip Drabik
  23. Szymon Dziaduła
  24. Maciej Ferenc
  25. Dominika Ficek
  26. Natalia Frączek
  27. Wiktoria Gaweł
  28. Miłosz Gąsior
  29. Tomasz Gładki
  30. Kinga Głodowska
  31. Karolina Grek
  32. Szymon Haase
  33. Mateusz Hajder
  34. Wiktoria Inglot
  35. Karina Jachyra
  36. Mateusz Jakieła
  37. Marcin Jakieła
  38. Katarzyna Jucha
  39. Mikołaj Kamiński
  40. Bartłomiej Karpiuk
  41. Remigiusz Kawalec
  42. Maciej Kilian
  43. Paulina Kogut
  44. Martyna Konsur
  45. Dominik Kosztyła
  46. Jakub Kowalczyk
  47. Maja Kowalska
  48. Karolina Krok
  49. Gabriela Kruk
  50. Filip Kubicki
  51. Anna Kudasik
  52. Mateusz Kujawski
  53. Luiza Kulinowska
  54. Aleksandra Lampart
  55. Weronika Lech
  56. Aleksandra Lewicka
  57. Daniel Łobodziński
  58. Jakub Łyszczek
  59. Jakub Magryś
  60. Rafał Marszał
  61. Dawid Marszał
  62. Miłosz Marzęciak
  63. Kinga Oliwa Mastej
  64. Marcin Mazur
  65. Aleksandra Mazur
  66. Hubert Mazurak
  67. Kacper Mędrek
  68. Hubert Michna
  69. Liliana Natońska
  70. Kornel Natoński
  71. Magdalena Nędza
  72. Kinga Niemiec
  73. Klaudia Niepokój
  74. Jakub Nosal
  75. Piotr Osiński
  76. Mateusz Pasternak
  77. Estera Paśkiewicz
  78. Sara Pączek
  79. Nikola Piątkowska
  80. Karol Piróg
  81. Julia Pisulińska
  82. Karol Płonka
  83. Monika Płoszaj
  84. Tomasz Polański
  85. Zuzanna Polek
  86. Bartosz Pondel
  87. Marceli Praga
  88. Arleta Proszek
  89. Mateusz Jakub Przybysz
  90. Faustyna Przywara
  91. Arkadiusz Putkowski
  92. Kamil Pytel
  93. Paweł Rzepka
  94. Aleksandra Selwa
  95. Wojciech Skręt
  96. Zuzanna Skrobacz
  97. Tomasz Słapiński
  98. Matylda Smoderek
  99. Michał Sokół
  100. Nell Solarczyk
  101. Marcin Sypek
  102. Jakub Szczepański
  103. Julia Szczudło
  104. Karolina Szeliga
  105. Mateusz Szlęzak
  106. Weronika Szpak
  107. Mikołaj Szydło
  108. Anna Szyszka
  109. Maciej Ślęzak
  110. Wojciech Świątoniowski
  111. Dobrosława Taras
  112. Maciej Truś
  113. Kamila Warchoł
  114. Bartosz Warchoł
  115. Piotr Wawrzkowicz
  116. Piotr Wąsacz
  117. Weronika Wiater
  118. Aleksandra Wilczkiewicz
  119. Jakub Wisz
  120. Szymon Wojtowicz
  121. Michał Wolan
  122. Tomasz Woźniak
  123. Karolina Wróbel
  124. Julia Zając
  125. Kacper Złamaniec


Powrót do poprzedniej strony strzalka