Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na V edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 7 marca 2013 r. w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 w Auli UEP. Początek zajęć o godz. 18.00.

  1. Mikołaj Andrusiuk
  2. Malwina Andrzejewska
  3. Dominika Augustyniak
  4. Jan Banowski
  5. Wiktor Białowąs
  6. Julia Biegańska
  7. Krzysztof Burek
  8. Natalia Cyrson
  9. Grzegorz Czechmanowski
  10. Julia Agata Czyż
  11. Wiktoria Nikol Dawid
  12. Igor Domaradzki
  13. Lilianna Gabriela Drozdowska
  14. Weronika Elbanowska
  15. Oliwia Fabiś
  16. Kacper Gorzelany
  17. Kacper Górecki
  18. Adam Górniak-Kurzawa
  19. Joanna Górska
  20. Małgorzata Górska
  21. Zuzanna Grabowska
  22. Wojciech Graczyk
  23. Laura Gromko
  24. Natalia Grzelak
  25. Jakub Jaguś
  26. Aleksandra Janczewska
  27. Andrzej Jerzykiewicz
  28. Miłosz Jezierski
  29. Wiktoria Jędroszkowiak
  30. Ewa Jóźwiak
  31. Paulina Kacprzak
  32. Urszula Kacprzak
  33. Jerzy Kaczmarek
  34. Daria Kaczmarek
  35. Bartosz Kaczmarek
  36. Natalia Kaniewska
  37. Maciej Kasprzak
  38. Sandra Kasznia
  39. Zofia Kisielewicz
  40. Bartosz Klawitter
  41. Jakub Koczorowski
  42. Jakub Kołodziejski
  43. Piotr Kołpa
  44. Zuzanna Korbel
  45. Jędrzej Kościelniak
  46. Dorian Kowalski
  47. Jakub Kulesza
  48. Michalina Kulka
  49. Kinga Kusiak
  50. Maria Laskus
  51. Aleksandra Lichtańska
  52. Oskar Łętowski
  53. Jan Macionga
  54. Przemysław Maćkowiak
  55. Monika Majewska
  56. Michał Malinowski
  57. Mateusz Małecki
  58. Zofia Marcinkowska
  59. Mateusz Matuszczak
  60. Adam Michalak
  61. Antonina Miedzińska
  62. Magdalena Mielcarek
  63. Yannick Mikołajczyk
  64. Wojciech Mikołajski
  65. Weronika Milewska
  66. Marek Motała
  67. Kornelia Nejmańska
  68. Alicja Neumann
  69. Nina Nowocień
  70. Aleksandra Nowotna
  71. Mikołaj Palacz
  72. Magdalena Paluszyńska
  73. Mateusz Pełka
  74. Liyana Piatrouskaya
  75. Michał Pięt
  76. Karolina Piłat
  77. Katarzyna Pinkowska
  78. Bartosz Piotrowski
  79. Paweł Płuciennik
  80. Mikołaj Pogonowski
  81. Jakub Praszczyk
  82. Artur Prentki
  83. Dominika Prządka
  84. Anna Przesławska
  85. Julia Przybył
  86. Natalia Przysiuda
  87. Joanna Radoła
  88. Julia Ratajczak
  89. Weronika Roth
  90. Stefan Rucki
  91. Dominika Sikorska
  92. Filip Siwiński
  93. Dawid Skrzypiec
  94. Zuzanna Maria Skuba
  95. Jacek Sobiech
  96. Kacper Srebro
  97. Antoni Stroiń
  98. Zofia Stroińska
  99. Paulina Strzelecka
  100. Igor Sufryd
  101. Wojciech Szeląg
  102. Jakub Szwebów
  103. Jonasz Szydzisz
  104. Julia Szylak
  105. Jakub Śmigórski
  106. Mikołaj Świerczyk
  107. Patryk Tomaszewski
  108. Marcin Tomczyński
  109. Sandra Tomkowiak
  110. Oskar Trawiński
  111. Szymon Trochowski
  112. Marcin Tyrcz
  113. Alex Krzysztof Wawrzynkowski
  114. Filip Wesołowski
  115. Wojciech Wieliński
  116. Beata Wiśniewska
  117. Joanna Witkowska
  118. Dorota Wlazło
  119. Adrian Włoszyński
  120. Zofia Wojtyś
  121. Julianna Woźniak
  122. Jakub Zacios
  123. Natalia Zawadzka
  124. Mateusz Zawileński
  125. Zbigniew Żołnierowicz

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka