Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IX edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku.

  1. Marcin Andraka
  2. Marcin Arnista
  3. Maja Awdziej
  4. Klaudia Bagińska
  5. Szymon Bedeniczuk
  6. Gabriela Bełbot
  7. Jan Bilwin
  8. Karolina Bruns
  9. Dawid Chazbijewicz
  10. Grzegorz Choiński
  11. Mikołaj Chomański
  12. Michał Cywoniuk
  13. Damian Danowski
  14. Aleksandra Denkiewicz
  15. Iga Derlukiewicz
  16. Dominik Dołęgiewicz
  17. Piotr Dudziński
  18. Mateusz Lech Feszler
  19. Krystian Fiedorczuk
  20. Jakub Fiłon
  21. Patrycja Galas
  22. Aleksander Grzegorczyk
  23. Szymon Grzybowski
  24. Patrycja Janewicz
  25. Sylwia Janewicz
  26. Patrycja Jankowska
  27. Jan Jankowski
  28. Inga Jastrzębowska
  29. Bartosz Kaca
  30. Maciej Kamiński
  31. Gabriela Kąkol
  32. Paulina Klepadło
  33. Adrian Klimaszewski
  34. Dawid Kobeszko
  35. Sebastian Kozłowski
  36. Tomasz Kozłowski
  37. Julia Krzymińska
  38. Weronika Kubaj
  39. Oliwia Kubas
  40. Kamil Kurajew
  41. Kaja Laszewicz
  42. Agata Liszewska
  43. Laura Lubowicka
  44. Dominik Lubowicki
  45. Marta Łosakiewicz
  46. Jan Piotr Maliszewski
  47. Marek Małyszko
  48. Mantiuk
  49. Maksymilian Markiewicz
  50. Mateusz Mazurczak
  51. Tomasz Michalczuk
  52. Paweł Mikołajuk
  53. Karolina Milewska
  54. Kacper Mocniak
  55. Wiktoria Moczydłowska
  56. Maciej Moczydłowski
  57. Jakub Modzelewski
  58. Mateusz Mroziewski
  59. Oskar Niemyjski
  60. Weronika Nieścieruk
  61. Patrycja Niewińska
  62. Wiktor Adam Nowicki
  63. Hubert Osmólski
  64. Gabriela Ostapczuk
  65. Hanna Olga Papiernik
  66. Magdalena Piszczatowska
  67. Krzysztof Popko
  68. Patryk Pruszkowski
  69. Mateusz Pul
  70. Hubert Radzewicz
  71. Wiktoria Ramotowska
  72. Bartosz Regucki
  73. Aleksandra Rostkowska
  74. Urszula Roszkowska
  75. Łukasz Ruciński
  76. Kamil Sak
  77. Oliwia Sangar
  78. Martyna Selwaniuk
  79. Gabriela Skrzycka
  80. Paulina Sobolewska
  81. Wiktoria Sokołowska
  82. Patryk Stasiełuk
  83. Alicja Anna Stypułkowska
  84. Monika Supronik
  85. Michał Szóstko
  86. Emilia Targońska
  87. Olga Truszkowska
  88. Julia Truszkowska
  89. Wojciech Wasilewski
  90. Tomasz Wasilewski
  91. Jakub Werykowski
  92. Krystian Wiazowski
  93. Katarzyna Wilczewska
  94. Weronika Katarzyna Wiślak
  95. Aleksandra Woźniewska
  96. Patrycja Wysocka
  97. Magda Zalewska
  98. Małgorzata Zdanowicz
  99. Michał Zieliński
  100. Kamil Żochowski


Powrót do poprzedniej strony strzalka