Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

  1. Julianna Alankiewicz
  2. Ania Araszkiewicz
  3. Jakub Augustyniak
  4. Dominika Augustyniak
  5. Magdalena Augustyniak
  6. Alicja Bednarczyk
  7. Weronika Bednarek
  8. Mateusz Bittner
  9. Patryk Bogdan
  10. Kacper Bojszczak
  11. Magdalena Chudobiecka
  12. Maciej Czechmanowski
  13. Wiktoria Nikol Dawid
  14. Kacper Kazimierz Dopierała
  15. Lilianna Drozdowska
  16. Klaudia Dutkiewicz
  17. Marcin Fischer
  18. Maksymilian Furgal
  19. Kacper Gorzelany
  20. Kacper Górecki
  21. Adam Górniak-Kurzawa
  22. Małgorzata Górska
  23. Wojciech Górski
  24. Wojciech Graczyk
  25. Filip Gruszczyński
  26. Agnieszka Grygier
  27. Maciej Janiszewski
  28. Jakub Jankiewicz
  29. Maria Jasińska
  30. Andrzej Jerzykiewicz
  31. Urszula Jerzykiewicz
  32. Jerzy Kaczmarek
  33. Daria Anna Kaczmarek
  34. Daniel Kaczmarek
  35. Krzysztof Kaczmarek
  36. Natalia Kaniewska
  37. Maciej Kasprzak
  38. Bartosz Klawitter
  39. Zuzanna Kliwicka
  40. Jan Kobyliński
  41. Jakub Kolański
  42. Piotr Kołpa
  43. Maria Kozłowska
  44. Nikodem Królikowski
  45. Krzysztof Kruszyński
  46. Marta Krysiak
  47. Emilia Krzykała
  48. Kinga Kusiak
  49. Franciszek Lambryczak
  50. Magdalena Leśniewska
  51. Klaudiusz Ludwiczak
  52. Oskar Łętowski
  53. Mateusz Małecki
  54. Jagoda Matczak
  55. Nikola Matuszewska
  56. Jakub Mazur
  57. Yannick Mikołajczyk
  58. Weronika Milewska
  59. Kornelia Nejmańska
  60. Hubert Nowacki
  61. Julia Nowak
  62. Oliwia Paczkowska
  63. Mikołaj Palacz
  64. Magdalena Paluszyńska
  65. Weronika Pełko
  66. Liyana Piatrouskaya
  67. Aleksandra Piątkowska
  68. Zofia Pielach
  69. Adam Jerzy Piotrowski
  70. Agata Pokorska
  71. Jakub Praszczyk
  72. Dominika Prządka
  73. Jan Przybylak
  74. Marcin Ratajczyk
  75. Paweł Serkowski
  76. Karolina Sikorska
  77. Dominika Sikorska
  78. Filip Siwiński
  79. Zuzanna Maria Skuba
  80. Kamila Srul
  81. Mateusz Staszewski
  82. Igor Sufryd
  83. Wojciech Szłapka
  84. Jan Szulta
  85. Bartosz Śróda
  86. Aleksander Tomaszkiewicz
  87. Oskar Trawiński
  88. Martyna Urbaniak
  89. Weronika Urbanowicz
  90. Alex Wawrzynkowski
  91. Amelia Wiktorowska
  92. Marcin Wiśniewski
  93. Dorota Wlazło
  94. Julia Wojtkowiak
  95. Maciej Ziemkowski


Powrót do poprzedniej strony strzalka