Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na I edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Adam Badeński
  2. Andrzej Balcerzak
  3. Mikołaj Balwicki
  4. Kacper Bernaciak
  5. Kinga Bilewicz
  6. Julia Bobrowska
  7. Julia Bujak
  8. Emilia Chłądzyńska
  9. Magdalena Chmielewska
  10. Wiktoria Chojcan
  11. Sylwia Cholewa
  12. Marek Cholewa
  13. Laura Chrzanowska
  14. Klaudia Chudzik
  15. Rafał Ciach
  16. Aleksandra Czech
  17. Julia Dąbrowska
  18. Szymon Paweł Dudek
  19. Michał Durkalec
  20. Krzysztof Durski
  21. Robert Fomin
  22. Szymon Fuławski
  23. Piotr Glinicki
  24. Radek Głowiak
  25. Natalia Gostkowska
  26. Kacper Gościniak
  27. Oliwia Gruszczyńska
  28. Dominika Grzeczka
  29. Martyna Grześkowiak
  30. Joanna Gubernat
  31. Marcin Hauke
  32. Kuba Helbik
  33. Aleksandra Hyżyk
  34. Oliwia Jakóbik
  35. Olga Janiszewska
  36. Paulina Janiszewska
  37. Radosław Jaszczyszak
  38. Kacper Jaśkiewicz
  39. Karolina Juskowiak
  40. Szymon Kaczorowski
  41. Jagoda Kamińska
  42. Julia Kuchareczko
  43. Karolina Kuriata
  44. Justyna Kwak
  45. Kamila Kwiatek
  46. Wiktoria Lasek
  47. Miłosz Liput
  48. Mikołaj Liput
  49. Natalia Lis
  50. Mateusz Litarski
  51. Michał Litarski
  52. Olivia Longva
  53. Mateusz Maciantowicz
  54. Jakub Madajczak
  55. Kacper Majewski
  56. Zuzanna Masłowska
  57. Łukasz Mądry
  58. Kornel Mika
  59. Kacper Misiaszek
  60. Klaudia Molik
  61. Mateusz Niedziela
  62. Wiktor Nowak
  63. Hania Olechowska
  64. Oliwia Ostojak
  65. Mateusz Pabian
  66. Nina Pachciarek
  67. Tomasz Pachnowski
  68. Iza Pakuszyńska
  69. Zuza Pakuszyńska
  70. Julia Pieczyńska
  71. Ewa Piętera
  72. Katarzyna Pluskota
  73. Antoni Podgórski
  74. Mateusz Przysłup
  75. Maja Pulit
  76. Jan Pusiarski
  77. Aniela Reus
  78. Mateusz Rokita
  79. Mateusz Rybak
  80. Marta Rzepka
  81. Paulina Serwaczak
  82. Aleksandra Silkowska
  83. Michał Sokolik
  84. Mikołaj Stępień
  85. Jakub Styczeń
  86. Jakub Suchnicki
  87. Wiktoria Szpiegowska
  88. Jakub Szpila
  89. Maja Szuba
  90. Maksymilian Szymański
  91. Marek Szymkowski
  92. Michalina Święcka
  93. Agata Tatarzyńska
  94. Lena Tkaczew
  95. Nela Tomala
  96. Tomasz Tomana
  97. Łukasz Tracz
  98. Amelia Trochimowicz
  99. Daria Trzasko
  100. Karol Trznadel
  101. Aleksander Warda
  102. Marta Wątroba
  103. Mateusz Woźniak
  104. Zuzanna Wójcik
  105. Michał Zakrzewski
  106. Alicja Zielińska
  107. Zuzanna Zienkiewicz


Powrót do poprzedniej strony strzalka