Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu. Wszystkim osobom znajdującym się na liście serdecznie gratulujemy i zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 10 marca 2014 r. w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118/120, w salach 1E (dzieci) i 2E (rodzice). Początek zajęć: godz. 18:00.

  1. Miłosz Augustak
  2. Adam Badeński
  3. Andrzej Balcerzak
  4. Mikołaj Balwicki
  5. Julia Barczewska
  6. Kacper Bernaciak
  7. Kinga Bilewicz
  8. Julia Bujak
  9. Adam Bujek
  10. Emilia Chłądzyńska
  11. Magdalena Helena Chmielewska
  12. Wiktoria Chojcan
  13. Sylwia Cholewa
  14. Marek Cholewa
  15. Klaudia Chudzik
  16. Rafał Ciach
  17. Przemysław Cisłowski
  18. Aleksandra Czech
  19. Bruno Doroszew
  20. Michał Durkalec
  21. Krzysztof Durski
  22. Krzysztof Dziurman
  23. Piotr Glinicki
  24. Natalia Gostkowska
  25. Anna Górzeńska
  26. Oliwia Gruszczyńska
  27. Martyna Grześkowiak
  28. Marcin Hauke
  29. Kuba Helbik
  30. Daria Hupa
  31. Aleksandra Hyżyk
  32. Nadia Iwankiewicz
  33. Oliwia Jakóbik
  34. Olga Janiszewska
  35. Paulina Janiszewska
  36. Kacper Jaśkiewicz
  37. Natalia Kaczmarek
  38. Szymon Kaczorowski
  39. Jan Kański
  40. Natalia Karp
  41. Gabriela Klag
  42. Julian Kman
  43. Dawid Kromer
  44. Julia Kuchareczko
  45. Karolina Kuriata
  46. Kamila Kwiatek
  47. Alicja Lachman
  48. Wiktoria Lasek
  49. Mikołaj Liput
  50. Miłosz Liput
  51. Natalia Lis
  52. Zuzanna Lisiewska
  53. Michał Lisowski
  54. Mateusz Litarski
  55. Michał Litarski
  56. Olivia Longva
  57. Natalia Łapicka
  58. Wojciech Łepecki
  59. Mateusz Maciantowicz
  60. Jakub Madajczak
  61. Klara Madera
  62. Miłosz Majewski
  63. Michał Malewicz
  64. Zuzanna Masłowska
  65. Łukasz Mądry
  66. Emilia Miernikiewicz
  67. Kornel Mika
  68. Katarzyna Miodyńska
  69. Mateusz Niedziela
  70. Katarzyna Niedziewicz
  71. Wiktor Nowak
  72. Konrad Ochędzan
  73. Hanna Olechowska
  74. Mateusz Owczarski
  75. Tomasz Pachnowski
  76. Zuzanna Pakuszyńska
  77. Izabela Pakuszyńska
  78. Tomasz Pastusiak
  79. Paulina Pastusiak
  80. Weronika Paul
  81. Julia Pieczyńska
  82. Oliwia Pluta
  83. Mateusz Przybylski
  84. Mateusz Przysłup
  85. Maja Pulit
  86. Marta Rafalska
  87. Mateusz Rokita
  88. Mateusz Rybak
  89. Marta Rzepka
  90. Aleksandra Silkowska
  91. Marta Słowik
  92. Michał Sokolik
  93. Julia Staszewska
  94. Anna Stróżyk
  95. Jakub Suchnicki
  96. Maja Syrek
  97. Bartosz Szachniewicz
  98. Dominika Szechner
  99. Wiktoria Szpiegowska
  100. Maja Szuba
  101. Jaśmina Szymańska
  102. Maksymilian Szymański
  103. Piotr Świerkowski
  104. Michalina Święcka
  105. Agata Tatarzyńska
  106. Lena Tkaczew
  107. Nela Tomala
  108. Tomasz Tomana
  109. Amelia Trochimowicz
  110. Daria Trzasko
  111. Karol Trznadel
  112. Jakub Urban
  113. Marta Wątroba
  114. Maciej Wiązowski
  115. Wiktor Wiercigroch-Gasek
  116. Damian Wiercigroch-Gasek
  117. Julia Hanna Wojakowska
  118. Zuzanna Wójcik
  119. Michał Zakrzewski
  120. Zuzanna Zienkiewicz

Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka