Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. Wszystkim osobom znajdującym się na liście serdecznie gratulujemy i zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD w Poznaniu, które odbędzie się 13 marca 2014 r. w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10, w Auli UEP (zajęcia dla studentów) oraz w sali 311A (zajęcia dla rodziców). Początek zajęć: godz. 18:00.

  1. Marta Adamczak
  2. Julianna Alankiewicz
  3. Bartek Andree
  4. Maciej Apanowicz
  5. Natasza Banaszek
  6. Maria Banaszkiewicz
  7. Julia Bartkowiak
  8. Weronika Bednarek
  9. Zuzanna Bober
  10. Aleksandra Borowczyk
  11. Kacper Buczak
  12. Aleksandra Bugaj
  13. Mikołaj Celka
  14. Franciszek Celm
  15. Marta Cieślak
  16. Maciej Czechmanowski
  17. Patryk Czekała
  18. Juliusz Damulis
  19. Wiktoria Nikol Dawid
  20. Kacper Kazimierz Dopierała
  21. Agnieszka Dziarska
  22. Filip Feist
  23. Monika Frankowska
  24. Kamil Frankowski
  25. Julianna Gaczyńska
  26. Julia Galas
  27. Wioletta Garczyk
  28. Kacper Gorzelany
  29. Jakub Gorzyński
  30. Kacper Górecki
  31. Małgorzata Górska
  32. Wojciech Górski
  33. Wojciech Graczyk
  34. Filip Gruszczyński
  35. Agnieszka Grygier
  36. Stanisław Herda
  37. Emilia Janicka
  38. Maciej Janiszewski
  39. Jakub Jankiewicz
  40. Zuzanna Jankowska
  41. Julia Janowska
  42. Stanisław Jarocki
  43. Marta Jaros
  44. Andrzej Jerzykiewicz
  45. Urszula Jerzykiewicz
  46. Mikołaj Jursza
  47. Patryk Kabaciński
  48. Jerzy Kaczmarek
  49. Natalia Kaniewska
  50. Róża Maria Kaszany
  51. Bartosz Klawitter
  52. Zuzanna Kliwicka
  53. Jan Jacek Kobyliński
  54. Julia Ewa Kolasińska
  55. Piotr Kołpa
  56. Mateusz Kozłowski
  57. Mikołaj Koźlicki
  58. Nikodem Królikowski
  59. Jakub Kruszyk
  60. Krzysztof Kruszyński
  61. Marta Krysiak
  62. Emilia Krzykała
  63. Aleksandra Krzyżaniak
  64. Katarzyna Kwiecińska
  65. Wiktoria Litka
  66. Bartosz Łabowski
  67. Wojciech Łepecki
  68. Oskar Łętowski
  69. Zofia Maćkowska
  70. Hubert Makowski
  71. Mateusz Małecki
  72. Julia Maryasz
  73. Jagoda Matczak
  74. Nikola Matuszewska
  75. Weronika Matuszewska
  76. Ania Mąkowska
  77. Joachim Mąkowski
  78. Karolina Michalak
  79. Klaudia Michalska
  80. Urszula Michna
  81. Yannick Mikołajczyk
  82. Weronika Milewska
  83. Patryk Miśkiewicz
  84. Amelia Neumann
  85. Julia Nowak
  86. Szymon Juliusz Nowak
  87. Ilayda Nina Ogdem
  88. Sandra Olszewska
  89. Magdalena Paluszyńska
  90. Aleksandra Piątkowska
  91. Weronika Pełko
  92. Liyana Piatrouskaya
  93. Aleksandra Piotrowska
  94. Adam Piotrowski
  95. Dominika Prządka
  96. Julia Pułkowska
  97. Mateusz Rembalski
  98. Mikołaj Rozmiarek
  99. Dorota Schoen
  100. Paweł Serkowski
  101. Dominika Sikorska
  102. Karolina Sikorska
  103. Zuzanna Skuba
  104. Kinga Sobkowiak
  105. Kamila Srul
  106. Mikołaj Strzelecki
  107. Alicja Szlachtowska
  108. Maurycy Szulakiewicz
  109. Weronika Szymańska
  110. Anna Szymkowiak
  111. Wiktoria Tkaczyk
  112. Oskar Trawiński
  113. Martyna Urbaniak
  114. Jan Wachowiak
  115. Julia Walczak
  116. Anna Wicherska
  117. Krzysztof Wiśniecki
  118. Lena Witkowska
  119. Dorota Wlazło
  120. Wiktoria Wojciechowska
  121. Julia Wojtkowiak

Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka