Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na X edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 13 marca 2014 r. w budynku Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku (sala 301 na II piętrze). Początek zajęć: godz. 17:30.

  1. Marcin Andraka
  2. Marta Andryszewska
  3. Julia Bączek
  4. Szymon Bedeniczuk
  5. Gabriela Bełbot
  6. Jan Bilwin
  7. Aleksandra Bogus
  8. Mikołaj Buczyński
  9. Karolina Buriło
  10. Dawid Chazbijewicz
  11. Jakub Chmielewski
  12. Grzegorz Choiński
  13. Tomasz Chwicewski
  14. Michał Cywoniuk
  15. Patryk Czaczkowski
  16. Aleksandra Denkiewicz
  17. Dominik Dołęgiewicz
  18. Konrad Dołżyk
  19. Alicja Dudzińska
  20. Piotr Czesław Dudziński
  21. Michał Dzienisik
  22. Mateusz Feszler
  23. Krystian Fiedorczuk
  24. Jakub Gaiński
  25. Patrycja Galas
  26. Krzysztof Grabowski
  27. Aleksander Grzegorczyk
  28. Dawid Halicki
  29. Patrycja Janewicz
  30. Sylwia Janewicz
  31. Karol Janiuk
  32. Kamila Karpowicz
  33. Jakub Kierus
  34. Damian Krzysztof Klepacki
  35. Paulina Klepadło
  36. Adrian Klimaszewski
  37. Dawid Kobeszko
  38. Martyna Korkuz
  39. Maria Koruch
  40. Jakub Kostecki
  41. Tomasz Kozłowski
  42. Julia Krzymińska
  43. Karolina Kuczyńska
  44. Kaja Lebiedzińska
  45. Michał Leżanka
  46. Agata Liszewska
  47. Magdalena Lutostańska
  48. Damian Łokić
  49. Karolina Łukaszewicz
  50. Filip Malinowski
  51. Jan Piotr Maliszewski
  52. Tomasz Michalczuk
  53. Paweł Mikołajuk
  54. Karolina Milewska
  55. Kacper Mocniak
  56. Wiktoria Moczydłowska
  57. Natalia Moczydłowska
  58. Maciej Moczydłowski
  59. Mateusz Mroziewski
  60. Natalia Muczko
  61. Martyna Muśko
  62. Kacper Michał Naumowicz
  63. Weronika Nieścieruk
  64. Paweł Niewierowski
  65. Remigiusz Nurkowski
  66. Filip MIkołaj Olszewski
  67. Kornel Jerzy Orzeszkowski
  68. Gabriela Ostapczuk
  69. Magdalena Piszczatowska
  70. Milena Popławska
  71. Kacper Popławski
  72. Miłosz Popławski
  73. Michał Porzecki
  74. Patryk Pruszkowski
  75. Mateusz Pul
  76. Paulina Purzecka
  77. Bartosz Regucki
  78. Mateusz Romaniuk
  79. Aleksandra Rostkowska
  80. Maja Rutkowska
  81. Kamil Sak
  82. Oliwia Sangar
  83. Gabriela Skrzycka
  84. Paulina Sobolewska
  85. Adela Sobolewska
  86. Karol Sosnowski
  87. Mateusz Soszko
  88. Patryk Stasiełuk
  89. Alicja Stypułkowska
  90. Patrycja Sulima
  91. Gloria Supranowicz
  92. Monika Supronik
  93. Michał Suszko
  94. Piotr Szutkowski
  95. Aleksandra Tarasiewicz
  96. Marek Tywończuk
  97. Aleksandra Walendziuk
  98. Szymon Wasilewski
  99. Wojciech Wasilewski
  100. Szymon Wiesławski
  101. Julia Więcko
  102. Szymon Michał Wiluk
  103. Weronika Katarzyna Wiślak
  104. Filip Wojda
  105. Agata Woroszyło
  106. Aleksandra Woźniewska
  107. Patrycja Wysocka
  108. Magda Zalewska
  109. Hubert Zapolnik
  110. Małgorzata Zdanowicz
  111. Mateusz Żaczek


Powrót do poprzedniej strony strzalka