Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na III edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Marta Abresz
  2. Krystian Adamańczyk
  3. Mikołaj Antoniewicz
  4. Miłosz Augustak
  5. Julia Barczewska
  6. Jagoda Barwińska
  7. Paulina Batsokis
  8. Kacper Bernaciak
  9. Bartosz Bielecki
  10. Adam Bioły
  11. Gert Bouwman
  12. Marcel Buczyński
  13. Julia Bujak
  14. Emilia Chłądzyńska
  15. Marek Cholewa
  16. Aleksandra Czech
  17. Klaudia Czyżewska
  18. Jakub Dawidowicz
  19. Mateusz Domalewski
  20. Aleksandra Dutkowiak
  21. Natalia Dyś
  22. Krzysztof Dziurman
  23. Magdalena Gąsiorek
  24. Piotr Glinicki
  25. Natalia Gołębiewska
  26. Katarzyna Góra
  27. Kinga Górnik
  28. Daniel Grochowski
  29. Marcin Hauke
  30. Nadia Hoffmann
  31. Nikola Hormańska
  32. Michał Janicki
  33. Olga Janiszewska
  34. Kacper Jaśkiewicz
  35. Marcin Józek
  36. Maciej Kalinowski
  37. Jan Kański
  38. Paulina Karp
  39. Kacper Karpiński
  40. Maria Kokot
  41. Natalia Kończal
  42. Jakub Kostka
  43. Agnieszka Kostrzewa
  44. Mateusz Kotliński
  45. Alexander Kowalski
  46. Jacek Kownacki
  47. Julia Kuchareczko
  48. Maciej Kukuła
  49. Karolina Kuriata
  50. Alicja Lachman
  51. Wiktoria Lasek
  52. Julianna Lewandowska
  53. Angelika Liberacka
  54. Julia Liberacka
  55. Mikołaj Liput
  56. Natalia Lis
  57. Szczepan Łeński
  58. Julia Łukasik
  59. Klara Madera
  60. Wojciech Małocha
  61. Iga Maniewska
  62. Kornel Mika
  63. Katarzyna Miodyńska
  64. Seweryn Mróz
  65. Aleksandra Nawara
  66. Damian Nawarecki
  67. Krystian Niebrzydowski
  68. Stanisław Nowakowski
  69. Hanna Olechowska
  70. Piotr Olszewski
  71. Piotr Leon Olszewski
  72. Mateusz Owczarski
  73. Weronika Paul
  74. Paulina Petelicka
  75. Urszula Pierz
  76. Zuzanna Pierz
  77. Katarzyna Pikulicka
  78. Martyna Prokopenko
  79. Patrycja Przybysławska
  80. Stanisław Seredyński
  81. Krzysztof Siekierski
  82. ALeksandra Silkowska
  83. Wojcjech Siwiński
  84. Mikołaj Skrzek
  85. Marta Słowik
  86. Ksawery Sokalski
  87. Michał Sokolik
  88. Piotr Sowa
  89. Maksymilian Staszczak
  90. Julia Staszewska
  91. Joanna Stryjeńska
  92. Jakub Suchnicki
  93. Maciej Sulima
  94. Kajetan Sumisławski
  95. Maja Syrek
  96. Bartosz Szachniewicz
  97. Dominika Szechner
  98. Wiktoria Szpiegowska
  99. ALeksandra Szymanowicz
  100. Maria Szymanowska
  101. Jasmina Szymańska
  102. Maksymilian Szymański
  103. Jan Szyndlarewicz
  104. Alicja Szyszkowska
  105. Krzysztof Świenc
  106. Piotr Świerkowski
  107. Michalina Święcka
  108. JUlia Tajak
  109. Pola Tatar
  110. Jakub Toborek
  111. Dawid Tołkacz
  112. Nela Tomala
  113. Amelia Trochimowicz
  114. Zuzanna Turecka
  115. Barbara Uspieńska
  116. Dawid Waligórski
  117. Daniel Winnicki
  118. Michał Winnicki
  119. Sebastian Witan
  120. Maja Włodarczyk
  121. Marcin Zienkiewicz
  122. Zuzanna Zienkiewicz
  123. Jakub Żaglewski

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka