Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VIII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. 

  1. Kacper Banachowicz
  2. Julia Basińska
  3. Aleksandra Bejgerowska
  4. Dominik Białek
  5. Zuzanna Biedka
  6. Dawid Bielawny
  7. Zuzanna Bober
  8. Łukasz Bogaczyk
  9. Aleksandra Borowczyk
  10. Dominika Bowsza
  11. Igor Bronowski
  12. Franiszek Celm
  13. Jan Chałupka
  14. Marta Chłopecka
  15. Damian Cieśla
  16. Ada Ciszak
  17. Bogusław Czaczyk
  18. Maciej Czechmanowski
  19. Antonina Derda
  20. Zuzanna Derwich
  21. Feliks Dębski
  22. Marta Dolata
  23. Kacper Kazimierz Dopierała
  24. Karolina Drewniak
  25. Monika Dych
  26. Jan Dykier
  27. Filip Feist
  28. Anna Fengler
  29. Marta Frąckowiak
  30. Marta Gorzeń
  31. Bartosz Górski
  32. Małgorzata Górska
  33. Filip Gruszczyński
  34. Julia Anna Grzechowiak
  35. Stanisław Herda
  36. Maria Homa
  37. Łukasz Idczak
  38. Bartosz Janas
  39. Marek Janicki
  40. Jakub Jankiewicz
  41. Stanisław Jankowski
  42. Marta Jaros
  43. Urszula Jerzykiewicz
  44. Jakub Jezierski
  45. Tomasz Jędra
  46. Mikołaj Jursza
  47. Aleksandra Juźwiak
  48. Patryk Kabaciński
  49. Jakub Kamiński
  50. Zuzanna Kliwicka
  51. Michał Kobryński
  52. Jakub Kolański
  53. Maja Komorowska
  54. Jan Kondej
  55. Monika Kordzińska
  56. Szymon Kossowski
  57. Patryk Kostkowski
  58. Wiktor Kowal
  59. Julia Kowalska
  60. Nikodem Królikowski
  61. Krzysztof Kruszyński
  62. Piotr Kruszyński
  63. Jan Piotr Krzczot
  64. Maciej Leśniewicz
  65. Krzysztof Lichończak
  66. Magdalena Lupińska
  67. Julia Lupińska
  68. Bartosz Łabowski
  69. Wojciech Łepecki
  70. Antonin Łęcki
  71. Marcin Łukanowski
  72. Kacper Marcinkowski
  73. Marcel Marek
  74. Maksymilian Mateja
  75. Nikola Matuszewska
  76. Rafał Michalski
  77. Emilia Milewska
  78. Wiktor Milewski
  79. Eryk Moczko
  80. Patrycja Mrugalska
  81. Maskymilian Mrugas
  82. Adrianna Musialska - Ratajczak
  83. Natalia Anastazja Naworska
  84. Antoni Nowak
  85. Jakub Nowakowski
  86. Agnieszka Nowicka
  87. Mateusz Nowicki
  88. Mikołaj Nowicki
  89. Julia Nowzykac
  90. Sandra Olszewska
  91. Patryk Patalas
  92. Kamil Pawełczak
  93. Natalia Pawlaczyk
  94. Matylda Pełka
  95. Borys Peshkov
  96. Aleksandra Piątkowska
  97. Mateusz Pilarczyk
  98. Adam Piotrowski
  99. Arkadiusz Plewa
  100. Mikołaj Plewa
  101. Zuzanna Przybylska
  102. Rafał Radziszewski
  103. Mateusz Rembalski
  104. Remigiusz Ryll
  105. Piotr Rypiński
  106. Paweł Serkowski
  107. Karolina Sikorska
  108. Kamila Srul
  109. Kacper Stach
  110. Jan Stachowiak
  111. Michał Startek
  112. Jan Sulimowski
  113. Mateusz Szabelski
  114. Ignacy Szlegel
  115. Wojciech Szłapka
  116. Laura Szulakiewicz
  117. Maurycy Szulakiewicz
  118. Marcin Szulc
  119. Aleksandra Tylkowska
  120. Martyna Urbaniak
  121. Jan Wachowiak
  122. Julia Walczak
  123. Julia Wawrzyniak
  124. Gabriela Węglarz
  125. Weronika Wiktor
  126. Filip Witos
  127. Robert Włodarczyk
  128. Patrycja Wójcik
  129. Julia Zagórska
  130. Kaja Zakrzewska
  131. Stanisław Zaprzalski
  132. Maksymilian Zawadzki
  133. Grzegorz Ziółkowski

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka