Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Rzeszowie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na V edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Rzeszowie.

  1. Aleksandra Bargłowicz
  2. Maria Berłowska
  3. Sebastian Binkowicz
  4. Gabriel Boladeres Kędzior
  5. Jakub Brydak
  6. Helena Chudzik Bento
  7. Wiktor Ciołkowski
  8. Patrycja Czopik
  9. Liwia Dębska
  10. Kamil Drąg
  11. Aleksandra Filipek
  12. Grzegorz Głodowski
  13. Kacper Gonciarz
  14. Zofia Gromek
  15. Tanja Herman
  16. Masza Herman
  17. Marcin Jaśkiewicz
  18. Wojciech Jędrzejewski
  19. Martyna Kaczmarczyk
  20. Wiktor Kane
  21. Olaf Kapała
  22. Radosław Kiczek
  23. Klaudia Kolis
  24. Sylwiusz Kontek
  25. Gabriela Korniak
  26. Wiktoria Kozak
  27. Maja Kozłowska
  28. Szymon Kozłowski
  29. Anna Krzysztofińśka
  30. Nikola Kubicz
  31. Natalia Kurdziel
  32. Krzysztof Kutyła
  33. Kacper Leśniewski
  34. Michał Łoza
  35. Adam Magniszewski
  36. Oliwia Majcher
  37. Kacper Miś
  38. Amadeusz Nawrot
  39. Jolanta Niemiec
  40. Marek Niziuk
  41. Szymon Nowak
  42. Artur Olszówka
  43. Adam Orłowski
  44. Barbara Pasowicz
  45. Sergiusz Pasztyła
  46. Miłosz Pelc
  47. Szymon Pelc
  48. Mateusz Pitera
  49. Justyna Przywara
  50. Tymoteusz Pudło
  51. Dominika Pyc
  52. Karolina Rejman
  53. Nikodem Rząsa
  54. Kinga Safin
  55. Oliwia Siewierska
  56. Julia Sitnik
  57. Bernard Skiba
  58. Dawid Skiba
  59. Dominika Soboń
  60. Dawid Socha
  61. Patryk Soja
  62. Emilia Stąpór
  63. Kacper Stopa
  64. Dominika Świeca
  65. Łukasz Telesz
  66. Michał Tomaka
  67. Kacper Tressenberg
  68. Oktawiusz Tyczyński
  69. Natalia Wajda
  70. Michał Wawrzkowicz
  71. Julia Wiater
  72. Beniamin Wisz
  73. Ewelina Wojturska
  74. Mateusz Woźniak
  75. Piotr Woźniak
  76. Mateusz Wójcik
  77. Bernadetta Wróbel
  78. Weronika Wróbel
  79. Makymilian Wyrzykowski
  80. Bartosz Zuba

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka