Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XIV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. 

  1. Marcin Adamczak
  2. Wiktor Adamiec
  3. Eliza Annovi
  4. Zuzanna Barzycka
  5. Aleksandra Bąk
  6. Maja Berej
  7. Antonina Białynicka - Birula
  8. Marek Błażejak
  9. Alicja Borowy
  10. Michał Brodowski
  11. Andrzej Bryndza
  12. Alan Burc
  13. Arkadiusz Burszta
  14. Jakub Chełstowski
  15. Mateusz Chmura
  16. Hanna Chróścielewska
  17. Julia Cukier
  18. Monika Dębkowska
  19. Roksana Dębska
  20. Ireneusz Dobrowolski
  21. Wojciecz Dobrzyński
  22. Paweł Domański
  23. Ignacy Drubkowski
  24. Karolina Dziuba
  25. Iwo Falczyński
  26. Aleksandra Gad
  27. Łukasz Gęborys
  28. Jerzy Gigol
  29. Piotr Głowacki
  30. Benon Gołowkow
  31. Szymon Goska
  32. Bartosz Gosławski
  33. Ewa Gozdecka
  34. Miłosz Góra
  35. Maja Góral
  36. Łukasz Górski
  37. Kacper Grabowski
  38. Wiktor Gross
  39. Agnieszka Gryko
  40. Julia Gwiazda
  41. Julia Hykawy
  42. Julia Jagiełło
  43. Tomasz Janaś
  44. Michał Jasiński
  45. Hanna Jobda
  46. Jan Józefowicz
  47. Hanna Jurkiewicz
  48. Filip Kaczyński
  49. Piotr Kaniuka
  50. Antonina Kasprzyk
  51. Zofia Kawczyńska
  52. Jakub Kaszycki
  53. Kamil Kępa
  54. Wojciech Kielan
  55. Maksymilian Knust
  56. Ignacy Koba
  57. Patryk Konkolewski
  58. Julia Koprowska
  59. Filip Kopyt
  60. Robert Kossowski
  61. Igor Koziupa
  62. Zuzanna Kozłowska
  63. Katarzyna Karolina Krawczyk
  64. Hybert Książek
  65. Stanisław Kujawski
  66. Weronika Kupis
  67. Artur Laszuk
  68. Sonia Lewandowska
  69. Hubert Lewiński
  70. Michał Lisowski
  71. Jakub Janusz Litwińczuk
  72. Ignacy Łuka
  73. Piotr Mackiewicz
  74. Jagoda Majorek
  75. Michał Majsterek
  76. Bartosz Makowski
  77. Filip Małocha
  78. Mateusz Mazurczak
  79. Zofia Mikos
  80. Paula Mikołajczyk
  81. Aleksy Musioł
  82. Maja Namaczyńska
  83. Maria Napieraj
  84. Stanisław Napieraj
  85. Kaj Nasalski
  86. Kinga Niemirska
  87. Urszula Nowicka
  88. Mikołaj Ostrowski
  89. Gabriela Pakosińska
  90. Julia Paluszyńska
  91. Anita Pasiroska
  92. Kamila Pawlukiewicz
  93. Jakub Pomorski
  94. Filip Powaga
  95. Ignacy Pstrągowski
  96. Maja Puchowska
  97. Wiktor Pykiel
  98. Igor Jan Radło
  99. Juliusz Radziszewski
  100. Natalia Rapacka - Zimny
  101. Łukasz Rek
  102. Matylda Rukat
  103. Hanna Rusinek
  104. Marta Rybińska
  105. Adrianna Martyna Siudym
  106. Greta Skorupska - Ruiz
  107. Magdalena Smogorzewska
  108. Łukasz Sołek
  109. Weronika Joanna Sołowej
  110. Piotr Starczewski
  111. Michał Stępniak
  112. Krzysztof Strupiechowski
  113. Ignacy Sus
  114. Magdalena Szulewska
  115. Natalia Szymańska
  116. Wiktoria Szymańska
  117. Ewa Śródka
  118. Natalia Tomaszewska
  119. Aleksandra Tracjchleb
  120. Maurycy Tubylewicz
  121. Julia Twardzisz
  122. Patrycja Umecka
  123. Adam Vollbrecht
  124. Katarzyna Walewska
  125. Maciej Wasilewski
  126. Jakub Wilewski
  127. Stanisław Wojciechowski
  128. Weronika Maria Woźniak
  129. Marcel Wronkowski
  130. Natalia Zabielska
  131. Franciszek Zagórski
  132. Michał Zaleski
  133. Marcin Zaręba
  134. Weronika Zawitkowska
  135. Michał Zbyrasz
  136. Zuzanna Zdunek
  137. Agnieszka Zemszał
  138. Julian Ziółkowski
  139. Maciej Żabiński
  140. Szymon Żelazowski

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń, indeksy EUD przyznane zostały metodą losowania. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka