Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 2 października 2014 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie w Białymstoku przy ul.Warszawskiej 63. Początek zajęć o godz. 17.30.

Lista przyjętych z naboru dodatkowego:

  1. Aleksandra Bogusz
  2. Michał Ejsmunt
  3. Dominik Leszczyński
  4. Michał Milanowski
  5. Kacper Omieliańczyk
  6. Piotr Perło
  7. Julia Romanowicz
  8. Krzysztof Sawczyński
  9. Bartłomiej Sokólski
  10. Julia Szwed
  11. Szymon Zaborowski

Lista przyjętych z naboru podstawowego:

  1. Patryk Aleksiejczuk
  2. Franciszek Bełbot
  3. Angelika Sylwia Białobrzeska
  4. zuzanna Damszel
  5. Aleksandra Denkiewicz
  6. Natalia Dudzińska
  7. Mateusz Feszler
  8. Jakub Fiłon
  9. Patrycja Galas
  10. Paweł Gendzwiłł
  11. Gabriela Grygoruk
  12. Dawid Halicki
  13. Szymon Iwaniuk
  14. Hubert Jach
  15. Krzysztof Kamil Jackowski
  16. Kamil Jankowski
  17. Jakub Jaromski
  18. Jakub Kasjanowicz
  19. Jakub Kierus
  20. Paulina Klepadło
  21. Karolina Klimaszewska
  22. Dawid Kobeszko
  23. Maria Koruch
  24. Karolina Krzywosz
  25. Krzysztof Lebiedziński
  26. Daniel Lemiszka
  27. Magdalena Lustostańska
  28. Izabela Łuszczewska
  29. Amelia Elżbieta Macutkiewicz
  30. Oskar Marcinkowski
  31. Maria Matwiejuk
  32. Mateusz Mroziewski
  33. Paweł Niewierowski
  34. Lidia Niewińska
  35. Filip Mikołaj Olszewski
  36. Mateusz Ostaszewski
  37. Zofia Paszkiewicz
  38. Szymon Pawłowski
  39. Łukasz Pietrowiec
  40. Alexander Pilko
  41. Maciej Piotrowski
  42. Michał Porzecki
  43. Mateusz Pul
  44. Hubert Radzewicz
  45. Szymon Rynkiewicz
  46. Kamil Sak
  47. Zuzanna Sitkowska
  48. Jakub Ludwik Stasiewicz
  49. Jakub Stojak
  50. Patryk Stojak
  51. Patrycja Sulima
  52. Piotr Szutkowski
  53. Szymon Jan Tupalski
  54. Weronika Urban
  55. Wikoria Urban
  56. Szymon Wasilewski
  57. Tomasz Wasilewski
  58. Krystian Wiazowski
  59. Wiktoria Wiazowska
  60. Małgorzata Wiszowata
  61. Weronika Wiślak
  62. Martyna Wojtecka
  63. Patrycja Wysocka
  64. Pola Zawadzka
  65. Małgorzata Zdanowicz


Powrót do poprzedniej strony strzalka