Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Szczecinie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na II edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Szczecinie.

  1. Maciej Antoszczak
  2. Mikołaj Banaszak
  3. Michał Baran
  4. Piotr Bethke
  5. Julia Bielecka
  6. Julia Bieniasz
  7. Oliwier Błonka
  8. Emilia Bojanowska
  9. Weronika Brzozowska
  10. Sandra Burnat
  11. Dagmara Cieśla
  12. Maciej Czarnecki
  13. Zuzanna Czekalska
  14. Oskar Czupowski
  15. Jakub Ćmil
  16. Jan Dąbrowski
  17. Wiktoria Deskiewicz
  18. Emilia Domańska
  19. Adrianna Dzięgiel
  20. Maja Lakszmi Dżaman
  21. Julia Federowicz
  22. Julia Flejterska
  23. Zofia Gaborska
  24. Zuzanna Gądzikiewicz
  25. Wojciech Głogowski
  26. Barbara Gniołka
  27. Wiktoria Gostkowska
  28. Aleksander Gozdowski
  29. Amelia Grymińska
  30. Aleksandra Hadryk
  31. Dariusz Janduła
  32. Adrian Piotr Jasiurski
  33. Paweł Kalinowski
  34. Julia Klugiewicz
  35. Jagoda Kochańska
  36. Jan Kolmer
  37. Jakub Koralewski
  38. Konrad Korczak
  39. Oliwia Korsak
  40. Patryk Korycki
  41. Natalia Kostecka
  42. Piotr Kotkowiak
  43. Michał Krok
  44. Małgorzata Krużyńska
  45. Hanna Kubik
  46. Aleksandra Kułak
  47. Kinga Kurasz
  48. Bogusz Kwiatkowski
  49. Rafał Kwiecień
  50. Natalia Latosińska
  51. Michał Łukasz Lejbik
  52. Alan Lekki
  53. Bartosz Lewandowski
  54. Paulina Łukasik
  55. Mateusz Markiewicz
  56. Hanna Maruszczak
  57. Bartłomiej Maślanka
  58. Justyna Matulewicz
  59. Amelia Matusiak
  60. Natalia Matysiak
  61. Dominik Mądrzyk
  62. Emilia Mysiakowska
  63. Zuzanna Myszczuk
  64. Kinga Nakonieczna
  65. Barbara Nowak
  66. Tomasz Nowak
  67. Kacper Pakuła
  68. Jan Pastucha
  69. Wiktor Jan Pawłowski
  70. Hanna Pekról
  71. Aleksandra Pikuła
  72. Natalia Połonka
  73. Jakub Prucnal
  74. Gabriel Prywer
  75. Radosław Ptak
  76. Zofia Rafalik
  77. Michał Rakoczy
  78. Nikodem Rogaczewski
  79. Daniel Rozmus
  80. Natalia Rystwej
  81. Karolina Sabat
  82. Piotr Sarnowski
  83. Sandra Sierzputowska
  84. Magdalena Skibińska
  85. Gracjan Skóra
  86. Maja Słodkowska
  87. Jakub Sobański
  88. Aleksander Jakub Stacherzak
  89. Iga Sulikowska
  90. Bartłomiej Szewczyk
  91. Oliwia Szkurdź
  92. Weronika Szydłowska
  93. Wojciech Śledź
  94. Alicja Śmiglicka
  95. Maja Śmiglicka
  96. Michał Trzaska
  97. Wiktoria Tychowska
  98. Dawid Urbaniak
  99. Miłosz Wadas
  100. Jakub Włodarczyk
  101. Rafał Włoszyński
  102. Bartosz Worysz
  103. Milena Wróbel
  104. Mateusz Zaczyński
  105. Karol Zapolski
  106. Natalia Żołądek
  107. Hanna Żukowska
  108. Bartosz Żydowicz
  109. Adam Żytkiewicz

Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości w związku z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.

Powrót do poprzedniej strony strzalka