Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Mikołaj Antoniewicz
  2. Wiktoria Asek
  3. Miłosz Augustak
  4. Oliwia Augustak
  5. Andrzej Balcerzak
  6. Julia Barczewska
  7. Bartosz Bielecki
  8. Michał Bogucki
  9. Gert Bouwman
  10. Marcel Brykman
  11. Marcel Buczyński
  12. Emilia Chłądzyńska
  13. Marek Cholewa
  14. Emilia Chłądzyńska
  15. Marek Cholewa
  16. Piotr Ciechanowicz
  17. Jakub Dawidowicz
  18. Julia Domagała
  19. Bartosz Dubniański
  20. Maciek Dudziak
  21. Aleksandra Dutkowiak
  22. Natalia Dyś
  23. Krzysztof Dziurman
  24. Magdalena Gąsiorek
  25. Piotr Glinicki
  26. Katarzyna Góra
  27. Kinga Górnik
  28. Michał Greń
  29. Marcin Hauke
  30. Nadia Hoffmann
  31. Olga Janiszewska
  32. Marcin Józek
  33. Magdalena Jóźków
  34. Maciej Kalinowski
  35. Jan Kański
  36. Paulina Karp
  37. Kacper Karpiński
  38. Wiktoria Kasek
  39. Oskar Kastelik
  40. Natalia Kończal
  41. Jakub Kostka
  42. Alexander Kowalski
  43. Aleksandra Kozłowska
  44. Julia Kuchareczko
  45. Alona Kurts
  46. Karina Kuszell
  47. Krystian Lamberski
  48. Wiktoria Lasek
  49. Julia Leśniak
  50. Julianna Lewandowska
  51. Mikołaj Liput
  52. Natalia Lis
  53. Szczepan Łeński
  54. Konrad Maciejczyk
  55. Klara Madera
  56. Łukasz Magnuszewski
  57. Weronika Makara
  58. Iga Maniewska
  59. Antoni Marciniak
  60. Łukasz Markowski
  61. Martyna Matuszewska
  62. Szymon Michałowski
  63. Katarzyna Miodyńska
  64. Seweryn Mróz
  65. Hanna Olechowska
  66. Marcel Olsen
  67. Piotr Leon Olszewski
  68. Piotr Olszewski
  69. Dawid Ostoja - Solecki
  70. Mateusz Owczarski
  71. Weronika Paul
  72. Jakub Pawlak
  73. Antonio Perla
  74. Paulina Petelicka
  75. Mateusz Pietrzyk
  76. Katarzyna Pikulicka
  77. Patrycja Przybysławska
  78. Sandra Sawicka
  79. Stanisław Seredyński
  80. Krzysztof Siekierski
  81. Maciej Sikorski
  82. Wojciech Siwiński
  83. Barbara Słońska
  84. Marta Słowik
  85. Tomasz Sobczyk
  86. Ksawery Sokalski
  87. Piotr Sowa
  88. Szymon Stach
  89. Aleksander Stefanczyk
  90. Joanna Stryjeńska
  91. Jakub Suchnicki
  92. Kajetan Sumisławski
  93. Maja Syrek
  94. Bartosz Szachniewicz
  95. Wiktoria Szpiegowska
  96. Maria Szydło
  97. Aleksandra Szymanowicz
  98. Maria Szymanowska
  99. Jasmina Szymańska
  100. Maksymilian Szymański
  101. Jan Szyndlarewicz
  102. Alicja Szyszkowska
  103. Krzysztof Świenc
  104. Julia Tajak
  105. Nela Tomala
  106. Amelia Trochimowicz
  107. Julia Wajda
  108. Bruno Wencel
  109. Sebastian Witan
  110. Wiktoria Wojtas
  111. Mateusz Wróblewski
  112. Marcin Zienkiewicz
  113. Jakub Ziętek
  114. Cyprian Ziółkowski
  115. Wiktor Zwoliński
  116. Jakub Żaglewski

Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości w związku z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka