Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IX edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. 

  1. Stanisław Adamiak
  2. Aleksandra Andrzejewska
  3. Nicole Andrzejewska
  4. Aleksandra Bejgerowska
  5. Magdalena Bernal
  6. Laura Bogacka
  7. Wojciech Bogacz
  8. Łukasz Bogaczyk
  9. Aleksandra Borowczyk
  10. Dominika Bowsza
  11. Franciszek Celm
  12. Maksymilian Celm
  13. Kamil Chaczyński
  14. Julia Chęcińska
  15. Michał Cierpicki
  16. Dominik Cięgotura
  17. Ada Ciszak
  18. Antonina Derda
  19. Zuzanna Derwich
  20. Kacper Kazimierz Dopierała
  21. Julia Drążkowiak
  22. Dymitr Dukowicz
  23. Monika Dych
  24. Anna Fengler
  25. Jakub Frycz
  26. Maksymilian Furgał
  27. Krzysztof Garsztka
  28. Radosław Gidaszewski
  29. Aleksander Gidaszewski
  30. Marta Gorzeń
  31. Katarzyna Górska
  32. Łukasz Grodzki
  33. Małgorzata Górska
  34. Filip Gruszczyński
  35. Julia Grzechowiak
  36. Patrycja Gut
  37. Aleksander Gut
  38. Stanisław Herda
  39. Emilia Janicka
  40. Jakub Jankiewicz
  41. Alicja Jankowiak
  42. Inez Jędrzejak
  43. Mikołaj Just
  44. Aleksandra Juźwiak
  45. Anna Kaczmarek
  46. Stefan Kaczmarek
  47. Konrad Kamiński
  48. Jakub Kamiński
  49. Maksymilian Kamiński
  50. Dominika Kazmucha
  51. Zuzanna Kliwicka
  52. Maja Kłos
  53. Jakub Kolański
  54. Dorian Komar
  55. Anna Konopnicka
  56. Julia Kordyla
  57. Szymon Kordziński
  58. Szymon Kossowski
  59. Patryk Kotkowski
  60. Wiktor Kowal
  61. Wiktoria Kowalska
  62. Maksymilian Kozłowski
  63. Nikodem Królikowski
  64. Krzysztof Kruszyński
  65. Piotr Kruszyński
  66. Igor Kwiatek
  67. Joanna Lange
  68. Michalina Ligęza
  69. Magda Lupińska
  70. Maciej Łangowski
  71. Antonina Łęcka
  72. Kacper Marcinkowski
  73. Adam Marcinkowski
  74. Marcel Marek
  75. Piotr Martyński
  76. Zofia Maruszewska
  77. Diana Marzec
  78. Nikola Matuszewska
  79. Przemysław Mieloch
  80. Wiktor Milewski
  81. Julia Młynarska
  82. Adrianna Musielska-Ratajczak
  83. Gabriela Najdek
  84. Natalia Naworska
  85. Natalia Nawrocka
  86. Antoni Nowak
  87. Jakub Nowakowski
  88. Jakub Nowicki
  89. Pola Oleszczyk
  90. Kacper Ołeniak
  91. Natasha Ołeniak
  92. Antonina Paszak
  93. Natalia Pawlaczyk
  94. Jakub Pawlaczyk
  95. Weronika Pełko
  96. Borys Peshkov
  97. Aleksandra Piątkowska
  98. Dominika Pierścińska
  99. Szymon Pijet
  100. Mateusz Pilarczyk
  101. Hubert Pontus
  102. Jakub Ptak
  103. Rafał Radziszewski
  104. Milena Ratajczak
  105. Mateusz Rembalski
  106. Mateusz Robak
  107. Karolina Sikorska
  108. Igor Słowek
  109. Kamil Srul
  110. Kacper Stach
  111. Nikodem Stawicki
  112. Iga Suszek
  113. Wojciech Szłapka
  114. Maurycy Szulakiewicz
  115. Laura Szulakiewicz
  116. Ryszard Śliwiński
  117. Mikołaj Świątek
  118. Cyprian Święch
  119. Zuzanna Tomicka
  120. Martyna Urbaniak
  121. Jan Wachowiak
  122. Julia Walczak
  123. Iga Walczak
  124. Julia Wawrzyniak
  125. Patryk Węcławiak
  126. Gabriela Węglarz
  127. Kacper Węgrowski
  128. Vesna Wojtaszek
  129. Bolek Zając
  130. Kaja Zakrzewska
  131. Grzegorz Żurek

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń, indeksy EUD przyznane zostały metodą losowania. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości w związku z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka