Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Wiktoria Białek
  2. Szymon Bieniek
  3. Katarzyna Bloch
  4. Zuzanna Brom
  5. Mateusz Bywalec
  6. Fabian Chlebek
  7. Dorota Chwinda
  8. Gabriela Chwinda
  9. Maciej Cichy
  10. Maciej Czyż
  11. Angelika Deda
  12. Karolina Dłubisz
  13. Adam Fujawa
  14. Małgorzata Gewald
  15. Wiktoria Gogolewska
  16. Tadeusz Hanus
  17. Małgorzata Jagodzińska
  18. Michał Jakubiec
  19. Wojciech Janik
  20. Jakub Jarmużek
  21. Mateusz Jaromin
  22. Paweł Jarzyna
  23. Maciej Jasiński
  24. Szymon Kałamucki
  25. Kuba Klima
  26. Milan Koczar
  27. Dominik Kokoszka
  28. Bartosz Kołodziej
  29. Mateusz Kołodziej
  30. Łukasz Kot
  31. Maja Kowalska
  32. Patrycja Koza
  33. Kacper Kozar
  34. Kajetan Kozieł
  35. Magdalena Koźlik
  36. Martyna Krakowczyk
  37. Kamil Krauze
  38. Paweł Krawczyk
  39. Antoni Kryczka
  40. Anna Krzywiecka
  41. Marek Kuleszyński
  42. Paweł Kwapień
  43. Jagoda Lewandowska
  44. Matylda Lipińska
  45. Michał Łoński
  46. Jakub Martyka
  47. Zuzanna Maruszewska
  48. Zuzanna Maryniuk
  49. Jadwiga Mazowiecka
  50. Sandra Midor
  51. Oliwier Mieczkowski
  52. Bartłomiej Mielcarz
  53. Klaudia Moskwa
  54. Franiszek Nieroba
  55. Małgorzata Nowak
  56. Igor Nowak - Olszowiec
  57. Dawid Oślislok
  58. Adam Palka
  59. Aleksandra Palka
  60. Oliwia Pawlenka
  61. Aleksandra Pawlenks
  62. Norbert Perlicki
  63. Maria Pieczarka
  64. Patryk Plizga
  65. Piotr Pytka
  66. Tomasz Pytka
  67. James Jan Richards
  68. Karolina Robak
  69. Laura Roj
  70. Paweł Rudny
  71. Paulina Ruszczak
  72. Wiktoria Ryba
  73. Mirella Siekiera
  74. Oliwia Słowińska
  75. Julia Smolarczyk
  76. Piotr Smołka
  77. Oskar Smutek
  78. Joanna Smykla
  79. Julia Solska
  80. Natalia Sośnierz
  81. Jerzy Spyra
  82. Agata Stachoń
  83. Maksymilian Streb
  84. Julia Sygut
  85. Magdalena Szajbe
  86. Karol Szczerbaniewicz
  87. Marcin Szeja
  88. Maciej Sztykiel
  89. Michał Szudy
  90. Natalia Szwed
  91. Kacper Szyszka
  92. Daniel Ścierski
  93. Maja Śmietana
  94. Julia Tylmanowska
  95. Mikołaj Walc
  96. Michał Warzecha
  97. Wojciech Wdowski
  98. Hubert Wilsz
  99. Laura Wojciuch
  100. Jakub Zakłos
  101. Łukasz Zaręba
  102. Jakub Zieliński
  103. Mateusz Zieliński

Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości w związku z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka