Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Białymstoku.

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku.

  1. Tobiasz Stanisław Abramowicz
  2. Patryk Aleksiejczuk
  3. Oliwia Banachowska
  4. Jacek Borawski
  5. Kinga Chomicka
  6. Piotr Ciborowski
  7. Jakub Danilewicz
  8. Aleksandra Denkiewicz
  9. Kamil Dudar
  10. Paula Anna Dunaj
  11. Aleksander Maksymiian Dziaduła
  12. Mateusz Dziatkowski
  13. Jakub Falkowski
  14. Mateusz Lech Feszler
  15. Mateusz Gajdziński
  16. Agnieszka Gawina
  17. Konrad Gołąbiewski
  18. Amelia Patrycja Górecka
  19. Natalia Górska
  20. Gabriela Grodzka
  21. Mateusz Grodzki
  22. Gabriel Grygoruk
  23. Kacper Grzybko
  24. Bartłomiej Hapoń
  25. Amelia Horczak
  26. Paweł Hutnik
  27. Krzysztof Kamil Jackowski
  28. Dawid Jankowski
  29. Kami Jankowski
  30. Katarzyna Januszkiewicz
  31. Mateusz Jasiewicz
  32. Hubert Joszczyk
  33. Wiktoria Jurczykowska
  34. Mateusz Kadysz
  35. Maciej Kilian
  36. Marta Kiszkiel
  37. Arida Klimowicz
  38. Dawid Kobeszko
  39. Jakub Komarewski
  40. Mariusz Kossakowski
  41. Magdalena Kotowska
  42. Urszula Kowalska
  43. Jakub Kozłowski
  44. Szymon Kraśnicki
  45. Ola Krawczyk
  46. Karolina Krzywosz
  47. Michalina Kujawa
  48. Katarzyna Kukiełko
  49. Juliusz Kwiatkowski
  50. Krzysztof Lebiedziński
  51. Daniel Lemiszka
  52. Jakub Leopold
  53. Dominik Leszczyński
  54. Michał Jerzy Lipski
  55. Kacper Łapiński
  56. Julia Kamila Maksimiuk
  57. Marcelina Malkiewicz
  58. Julita Marcinowicz
  59. Jakub Misiaszek
  60. Mateusz Mroziewski
  61. Weronika Mróz
  62. Jakub Muszyński
  63. Jerzy Muszyński
  64. Paweł Niewierowski
  65. Lidia Niewińska
  66. Iwo Nowicki
  67. Filip Mikołaj Olszewski
  68. Aleksander Opolski
  69. Rafał Ostrowski
  70. Szymon Pawłowski
  71. Jarosław Piętka
  72. Adrian Pochodowicz
  73. Michał Porzecki
  74. Mateusz Pul
  75. Norbert Rogowski
  76. Karolina Sadowska
  77. Kamil Sak
  78. Michał Sałak
  79. Dawid Sidorowicz
  80. Paulina Sobolewska
  81. Filip Stankiewicz
  82. Oliwia Marta Szewczul
  83. Mateusz Szostko
  84. Magdalena Sztok
  85. Julia Szwed
  86. Andrzej Tokajuk
  87. Adrian Turowski
  88. Jakub Ustaszewski
  89. Jakub Ustymowicz
  90. Magdalena Waluk
  91. Urszula Waluk
  92. Tomasz Wasilewski
  93. Maksymilian Waszkiewicz
  94. Franciszek Wcześny
  95. Wiktoria Wiazowska
  96. Krystian Wiazowski
  97. Maja Wicik
  98. Stanisława Wilczyńska
  99. Małgorzata Wiszowata
  100. Filip Wojda
  101. Amelia Wojdołowicz
  102. Wiktoria Dominika Wojtków
  103. Patrycja Wysocka
  104. Pola Zawadzka

Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości w związku z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka