Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie.

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XVI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie

  1. Wiktor Adamiec
  2. Eliza Annovi
  3. Weronika Antkiewicz
  4. Jasper Batty
  5. Maksymilian Bednarek
  6. Kamil Bertram
  7. Kinga Bertram
  8. Karolina Biedrzycka
  9. Julia Le Bihan
  10. Marta Błoch
  11. Justyna Bolibok
  12. Aleksandra Borecka
  13. Małgorzata Borowiecka
  14. Ireneusz Butryn
  15. Julia Cesarek
  16. Jakub Chełstowski
  17. Wiktoria Chisman
  18. Michał Choroś
  19. Karol Chudyba
  20. Julita Chudyba
  21. Aleksander Czachór
  22. Patrycja Czarnocka
  23. Jakub Dąbrowski
  24. Monika Debkowska
  25. Aleksander Dobosz
  26. Amelia Druś
  27. Nestor Dubetskyy
  28. Jan Fatek
  29. Aleksandra Gad
  30. Karolina Gastoł
  31. Błażej Gastoł
  32. Marcel Gąsiorowski
  33. Julia Glegoła
  34. Barbara Gołębiewska
  35. Kacper Goralewski
  36. Aleksander Gryczka
  37. Jan Grzelak
  38. Kinga Hryckowian
  39. Oliwia Jackowicz
  40. Joanna James
  41. Pola Jarosz
  42. Franciszek Jastrzębski
  43. Szymon Jurczak
  44. Julia Karaś
  45. Katarzyna Kędzia
  46. Filip Kopyt
  47. Julia Kowaluk
  48. Karolina Kozłowska
  49. Jakub Kozłowski
  50. Małgorzata Krasowska
  51. Jacek Kręcicki
  52. Anna Król
  53. Maciej Król
  54. Maja Kruczyńska
  55. Mateusz Krzyśpiak
  56. Wiktor Książek
  57. Jagoda Kuligowska
  58. Róża Kuligowska
  59. Jakub Kwiecień
  60. Agata Laszuk
  61. Weronika Lomott
  62. Aleksandra Łuszczak
  63. Piotr Mackiewicz
  64. Olga Maj
  65. Bartosz Makowski
  66. Szymon Marczak
  67. Jakub Marczyński
  68. Mateusz Mazurczak
  69. Szymon Młynarczyk
  70. Paulina Możdżonek
  71. Miłosz Nagler
  72. Weronika Niemiec
  73. Samantha Nosalik
  74. Paweł Ogrodnik
  75. Jakub Pałęga
  76. Dominika Pałyska
  77. Zofia Pankratz
  78. Aleksander Pankratz
  79. Mateusz Pawlik
  80. Maciej Pawlukianiec
  81. Kinga Pazik
  82. Marta Perun
  83. Aleksandra Piejko
  84. Tymon Pikuła
  85. Filip Powaga
  86. Mikołaj Przybojewski
  87. Sean Przybytniak
  88. Igor-Jan Radło
  89. Justyna Roszkowska
  90. Michał Ruszkowski
  91. Adam Rybicki
  92. Julian Sadowski
  93. Mikołaj Samson
  94. Kaja Scicińska
  95. Alexander Sharman
  96. Maja Siek
  97. Jędrzej Sinicyn
  98. Marta Skrzeczyńska
  99. Amelia Jadwiga Skrzypkowska
  100. Kamil Smykiewicz
  101. Jan Sobolewski
  102. Łukasz Sołek
  103. Joanna Spychalska
  104. Kalina Stańczak
  105. Bartosz Stańczyk
  106. Kacper Stasiak
  107. Jakub Strąk
  108. Natalia Synoś
  109. Barbara Szajewska
  110. Zofia Teper
  111. Julia Terczyńska
  112. Aleksandra Terlecka
  113. Klara Tkacz
  114. Jerzy Tomaszewski
  115. Antonina Tomczyk
  116. Michalina Tomczyk
  117. Aleksandra Tracichleb
  118. Stanisław Trzciński
  119. Piotr Tylicki
  120. Jan Waląg
  121. Wojciech Walczak
  122. Klim Walecki
  123. Dominik Werpachowski
  124. Aleksandra Wierzbowska
  125. Aleksander Wierzbowski
  126. Natalia Wierzgała
  127. Franciszek Witalis
  128. Magdalena Włoczewska
  129. Sylwia Ziółkowska
  130. Wiktoria Zuba